Auta z Luksemburga – Sprowadzanie samochodów z Luksemburga

Sprawdzone samochody używane z Luksemburga

 

Jak sprowadzić auto z Luksemburga? Najbezpieczniej, najtaniej i najszybciej zrobimy to za Ciebie.

 

Znajdziemy najlepszy samochód, zadbamy o transport i wszystkie dokumenty i formalności

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów z Luksemburga na zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta z Luksemburga – sprawdzenie samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód z Luksemburga

\

Sprawdzamy auta z Luksemburga pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy stan samochodu z Luksemburga oraz jego bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Czy warto kupić auto używane z Hiszpanii? Tak, jesteśmy pewni, że nasz sposób weryfikacji i zakupu jest najlepszy!

Samochody z Luksemburga na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

  Dane dotyczące samochodu

  Sprowadzanie samochodów z Luksemburga

  Chciałbyś sprowadzić auto swoich marzeń z Luksemburga? Jednak przeraża Cię ilość niezbędnych do tego procedur? Nie do końca wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jak sprawdzisz historię pojazdu na miejscu? My chętnie zrobimy to za Ciebie. Nasza firma, Dada Auto zajmuje się sprowadzaniem samochodów za zamówienie. Wyszukujemy oferty aut używanych, zgodnie z Twoimi wskazówkami. Nasi specjaliści zadbają o to, by pojazd służył Ci przez lata. Zajmujemy się sprawdzeniem jego wyglądu, stanu technicznego, przebiegu i historii, by mieć pewność, że to samochód bezwypadkowy, bez żadnych ukrytych wad. Importujemy pojazdy z zagranicy, z takich państw jak: Niemcy, Austria, Dania, Holandia, Belgia, Francja, Szwecja, a także Szwajcaria. Pomożemy także, gdy chodzi o sprowadzanie samochodów z Luksemburga. Działamy na rynku już od wielu lat. Przez ten czas zdobyliśmy spore doświadczenie, a także rzeszę klientów, którzy nam zaufali. Obecnie są właścicielami samochodów z zagranicy, o których od dawna marzyli. Ty również możesz do nich dołączyć. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

  Jak wygląda proces sprowadzania samochodów z Luksemburga?

  Podjąłeś decyzję, że chcesz sprowadzić do Polski auto z Luksemburga, jednak nie zamierzasz robić tego na własną rękę. Warto w takim przypadku skorzystać z usług Dada Auto. Na samym początku powinieneś wypełnić formularz. Będziesz musiał podać w nim następujące dane: swoje imię i nazwisko, email, numer telefonu, markę i model samochodu, rok produkcji, typ nadwozia, a także maksymalny budżet. Te informacje będą nam niezbędne, do wyszukania ofert spersonalizowanych pod Ciebie. Kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy na sprowadzanie samochodów z Luksemburga. Mamy 60 dni na znalezienie dla Ciebie satysfakcjonującego auta. Przez ten czas będziemy przesyłać Ci różne propozycje – oczywiście uwzględniając Twoje oczekiwania. Jeśli uda nam się znaleźć pojazd, który Cię interesuje, wówczas przystąpimy do procesu weryfikacji. To bardzo ważna procedura, która obejmuje sprawdzenie auta z Luksemburga zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Dowiemy się, czy ma jakąś historię wypadkową, czy nie pochodzi czasem z kradzieży. Sprawdzimy również, kim jest osoba sprzedająca. Czy to handlarz samochodów, czy może osoba prywatna? Poznamy opinię i przeprowadzimy szczegółową rozmowę, by upewnić się, że wszystko jest w porządku. Gdy tak się okaże, wówczas rozpocznie się ostatni etap, polegający na sprowadzeniu auta do Polski. Pozostanie jeszcze tylko wypełnienie niezbędnych dokumentów i auto będzie Twoje.

  Dlaczego warto skorzystać z usług Dada Auto?

  Jest ku temu kilka powodów. Między innymi, jeśli chcesz mieć pewność, że sprowadzając samochód czy samochody z Luksemburga kupisz sprawny model, którego oferta w internecie faktycznie odpowiada stanowi rzeczywistemu, warto zdać się na specjalistów, którymi my dysponujemy. Kolejnym plusem jest fakt, że nie będziesz tracił pieniędzy niezbędnych na dojazd do miejsca, z którego pochodzi oferta. Czasem, gdy już tam dotrzesz, okazuje się, że oferowany samochód zdecydowanie nie odpowiada opisanemu modelowi. Co gorsza, czasem dopiero na miejscu okazuje się, że ma liczne usterki czy wady. Kolejną rzeczą jest ta, że nie będziesz musiał tracić swojego cennego czasu na przeszukiwanie stron internetowych z ofertami, a także wydzwaniać do sprzedawców. Dla nas sprowadzenie auta z Luksemburga nie stanowi problemu – chętnie wykonamy to dla Ciebie. Najważniejsze w naszej firmie jest zadowolenie klienta. Staramy się postępować w zgodzie z wytycznymi, które nam przekazałeś.

  Załatwimy za Ciebie część niezbędnych formalności

  Po sprowadzeniu auta z Luksemburga przygotujemy większość niezbędnych papierów. Samochód zostanie przygotowany do rejestracji, a poza tym otrzymasz komplet dokumentów, z którym bezpośrednio będziesz mógł udać się do wydziału komunikacji. Wśród nich znajdzie się opłata akcyzy, przegląd techniczny, tłumaczenia dokumentów, oraz reszta niezbędnej dokumentacji.

  Poza sprowadzaniem aut z Luksemburga nasza firma świadczy również inne usługi w branży motoryzacyjnej. Prowadzimy dodatkowy serwis aut: możemy wymienić olej, wyczyścić auto wewnątrz i z zewnątrz, nałożyć powłokę ceramiczną, zadbać o skórę na siedzeniach czy wyprać tapicerkę. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, chcąc, by miło wspominali współpracę z nami.

  Skontaktuj się z nami

  lub odwiedź nasze biuro

  biuro@dadaauto.pl

  570 741 000

  Plac Żeromskiego 6, 47-100 Strzelce Opolskie