Auta z Francji – Sprowadzanie samochodów z Francji

Sprawdzone samochody używane z Francji

Jak sprowadzić auto z Francji? Najbezpieczniej, najtaniej i najszybciej zrobimy to za Ciebie.

Znajdziemy najlepszy samochód, zadbamy o transport i wszystkie dokumenty i formalności

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów z Francji na zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta z Francji – sprawdzenie samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód z Francji

\

Sprawdzamy auta z Francji pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy stan samochodu z Francji oraz jego bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Czy warto kupić auto używane z Francji? Tak, jesteśmy pewni, że nasz sposób weryfikacji i zakupu jest najlepszy!

Samochody z Francji na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

  Dane dotyczące samochodu

  Przedsiębiorstwo Dada Auto z siedzibą w Strzelcach Opolskich ma wieloletnie doświadczenie w imporcie wysokiej jakości pojazdów z krajów europejskich. Stawiając na pierwszym miejscu dobro i komfort naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby świadczone usługi sprowadzania aut z Francji na zamówienie były na najwyższym poziomie. Dbamy, aby wszystkie procedury, formalności i normy dotyczące importu pojazdów z zagranicy zostały spełnione. Cały proces rozpoczyna się od tego, że klient wybiera interesujący go model, zgłasza to poprzez formularz kontaktowy, a my przystępujemy do realizacji zlecenia. Rozpoczynamy od wyszukiwania najkorzystniejszych ofert, następnie zajmujemy się rejestracją pojazdu, opłaceniem podatków w urzędach skarbowych i jego ubezpieczeniem. Sprowadzanie aut z Francji na zamówienie obejmuje wypełnienie niezbędnych formalności i import pojazdu do kraju docelowego. Nasi specjaliści przykładają ogromną uwagę do rzetelnego sprawdzenia stanu technicznego pojazdu, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję, że będzie sprawny jeszcze przez długi czas – a to wszystko przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu i energii, jaką musielibyście przeznaczyć na samodzielnie sprowadzenie auta z Francji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty – w przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy odpowiedzą na Państwa pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

  Import pojazdów z Francji – jak sprowadzać samochody z Francji?

  Rozpoczęcie procesu sprowadzania aut z Francji na zamówienie zawsze rozpoczyna wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej, gdzie wpisują Państwo swoje dane osobowe i model oraz markę pojazdu, który chcecie, abyśmy dla Was sprowadzili, a my zajmujemy się całą resztą. Proces realizacji zamówienia rozpoczyna znalezienie korzystnych ogłoszeń w działach motoryzacyjnych na francuskich portalach ogłoszeniowych, po czym dokonujemy ich weryfikacji. Następnie dokonujemy weryfikacji samochodu po jego numerze VPN w celu sprawdzenia historii powypadkowej oraz czy auto nie było kradzione. Sprowadzenie auta z Francji poprzedza również wizyta na miejscu, gdzie przeprowadzamy kontrolę stanu technicznego pojazdu oraz sprawdzamy jego rzeczywisty przebieg, po czym wykonujemy zdjęcia i przesyłamy je do Państwa wraz z raportem. Jeśli uzyskujemy zgodę klienta, rozpoczynamy proces sprowadzenia samochodu z Francji do kraju docelowego. Powierzając import auta naszej firmie, zyskują Państwo nie tylko pewność, że cały proces przebiegnie bezproblemowo i pod okiem specjalistów, ale też zaoszczędzicie swój czas i energię.

  Sprowadzanie z Francji samochodów używanych

  Sprowadzanie samochodów z Francji ma duży sens, ponieważ francuskie pojazdy cechują się dobrym stanem technicznym. W krajach wysokorozwiniętych często zdarza się, że właściciele aut wymieniają je na nowy model już po 3-5 latach użytkowania, dzięki czemu można je zakupić nawet o 50% taniej. Jednak sama oferta wymaga często także weryfikacji pod kątem ukrytych wad fabrycznych czy usterek powstałych w wyniku eksploatacji lub po kolizji drogowej. Nie każdy zna się na tyle, aby rzetelnie to sprawdzić, dlatego w takim przypadku zaleca się skorzystanie z profesjonalnych usług sprowadzania aut z Francji na zamówienie. Nasi specjaliści pojadą na miejsce docelowe w celu zweryfikowania ogłoszenia i dokonają oglądu rzeczywistego stanu technicznego samochodu jeszcze przed podpisaniem umowy, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że zakupiony pojazd posłuży przez długie lata. Samodzielne próby importu auta mogą skończyć się niedopatrzeniem czy niedokładnym sprawdzeniem wszystkich jego parametrów technicznych, przez co z czasem może okazać się, że zakupiony pojazd jest wadliwy. Dlatego też warto powierzyć zlecenie firmie Dada Auto, która zajmie się pomyślnym przeprowadzeniem całej procedury. Nie tylko sprowadzaniem samochodów z Francji, ale również innych europejskich krajów. Co więcej, zajmujemy się także importem motocykli i przyczep. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty usług – w razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

  Skontaktuj się z nami

  lub odwiedź nasze biuro

  biuro@dadaauto.pl

  570 741 000

  Plac Żeromskiego 6, 47-100 Strzelce Opolskie