Auta ze Szwecji – Sprowadzanie samochodów z ze Szwecji

Sprawdzone samochody używane ze Szwecji

Jak sprowadzić auto ze Szwecji? Najbezpieczniej, najtaniej i najszybciej zrobimy to za Ciebie.

Znajdziemy najlepszy samochód, zadbamy o transport i wszystkie dokumenty i formalności

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów ze Szwecji na zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta ze Szwecji – sprawdzenie samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód ze Szwecji

\

Sprawdzamy auta ze Szwecji pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy stan samochodu ze Szwecji oraz jego bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Czy warto kupić auto używane ze Szwecji? Tak, jesteśmy pewni, że nasz sposób weryfikacji i zakupu jest najlepszy!

Samochody ze Szwecji na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

  Dane dotyczące samochodu

  Import aut ze Szwecji – Jak sprowadzić samochód ze Szwecji?

  Sprowadzenie samochodu ze Szwecji zawsze zaczyna się od przeglądania ofert samochodów używanych na szwedzkich stronach. Czasami poszukiwania ładnego auta z wybranego modelu mogą zająć sporo czasu. Po zakończeniu poszukiwań, kiedy już uda się znaleźć najlepsze oferty, to przychodzi czas na weryfikację ofert, sprowadzenie auta ze Szwecji staje się realne – mamy do tego celu specjalne narzędzia. Przychodzi teraz czas na weryfikację ofert, czyli analiza danych o aucie.

  Zakup auta ze Szwecji wiąże się z koniecznością dokładnej weryfikacji jego historii i stanu. Sprawdzanie samochodu obejmuje: przebieg samochodu, stan techniczny i informacje dotyczące właścicieli. To wszystko daje nam pełny obraz pojazdu, który planujemy sprowadzić do naszego kraju. Możemy skorzystać z raportów pojazdów, które dostarczają szczegółowych informacji o historii serwisowej, wypadkach, oraz statusie pojazdu. Proces sprowadzenia auta może wymagać zaangażowania profesjonalnych usług spedytorów, którzy zajmą się wszelkimi formalnościami związanymi ze sprowadzeniem auta. W ramach tego procesu konieczne będzie opłacenie różnych podatków, np. podatku akcyzowego, i cła, które są związane ze sprowadzeniem auta do naszego kraju.

  Rok produkcji samochodu ma wpływ na wysokość tych opłat. Konieczne będzie również wykupienie ubezpieczenia. Sprowadzenie samochodu ze Szwecji to proces, który wymaga od nas cierpliwości i staranności, ale daje szansę na znalezienie auta, które spełni założone kryteria.

  Rejestracja sprowadzonego samochodu ze Szwecji

  Po zakupie samochodu i przywiezieniu go przybyciu do Polski należy zająć się rejestracją samochodu w odpowiednich organach. Wizyta w wydziale komunikacji jest niezbędna w celu dopełnienia wszelkich formalności związanych z rejestracją auta. W ramach rejestracji będą wymagane odpowiednie dokumenty, takie jak dowód rejestracyjny, polisa OC, badanie techniczne pojazdu, a także potwierdzenie dokonania opłat rejestracyjnych.

  Ważnym aspektem przy sprowadzaniu samochodu ze Szwecji jest sprawdzenie jego spójności z opisem i zdjęciami. Warto zwrócić uwagę na pojemność silnika, rok produkcji, przebieg auta, wyposażenie oraz ewentualne uszkodzenia. Jeśli wszystko jest zgodne z oczekiwaniami, można przystąpić do finalizacji transakcji i zarejestrowania auta ze Szwecji na nasze nazwisko. Zazwyczaj rejestracja samochodu sprowadzonego oznacza tymczasowe tablice rejestracyjne oraz konieczność wyrejestrowania samochodu w Szwecji.

  Po zakończeniu procesu rejestracji auta otrzymamy tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Auto zostało zarejestrowane i jest gotowe do użytku na polskich drogach. Warto jednak pamiętać, że samochód sprowadzony ze Szwecji podlega obowiązkowym przeglądom technicznym, którymi zajmują się stacje kontroli pojazdów. Stan techniczny pojazdu musi być dobry, aby móc nim wyjechać na drogi. W przypadku aut sprowadzanych pozytywne przejście przeglądu technicznego jest szczególnie ważne. Można też sprawdzić przebieg samochodu oraz dowiedzieć się o pojemności silnika.

  Samochody używane ze Szwecji

  Samochody sprowadzone ze Szwecji są dość pożądane, głównie z uwagi na to, że są zadbane technicznie, podobnie jak samochody z Niemiec. Niestety nie oznacza to, że każdy sprowadzony samochód jest znakomitą okazją. Samodzielne sprowadzenie auta ze Szwecji może okazać się znacznie trudniejsze, niż się wydaje. Decydując się na samodzielne sprowadzenie samochodu ze Szwecji, musisz się liczyć z kosztami przejazdu, koniecznością weryfikacji stanu auta oraz kosztami jego ściągnięcia do Polski. Tymczasem to my możemy sprawdzić auto za Ciebie i jednocześnie zająć się wszelkimi formalnościami.

  Warto też dodać, że oprócz różnorodnych marek, które jeżdżą po skandynawskich drogach, Szwedzi sami mogą się pochwalić autami własnej produkcji, które stały się synonimem solidności. Mamy tutaj na myśli pojazdy Volvo czy Saab, będące dla wielu osób obiektem motoryzacyjnych westchnień. Z naszą pomocą te marzenia można spełnić, sprowadzając auto ze Szwecji, które będzie nie tylko prestiżowe, ale również w świetnym stanie technicznym i z przejrzystą historią.

  Usługi sprowadzania samochodów na zamówienie ze Szwecji – rejestracja i ubezpieczenie

  Zajmujemy się rejestracją wszelkiego rodzaju pojazdów, od samochodów przez motory po przyczepy itd., między innymi tych aut sprowadzonych ze Szwecji, jak i innych miejsc z zagranicy, jak i krajowych. Pomagamy w opłacaniu podatków do urzędów skarbowych, załatwiamy tłumaczenia itd., po prostu totalny kompleks od a do z. Nasza firma umożliwia Ci zamówienie auta ze Szwecji. W jednym miejscu można zamówić samochód, zarejestrować go, ubezpieczyć – wszystko zrobimy za Ciebie. Niezależnie od tego, jaki jest rok produkcji czy silnik Twojego wymarzonego auta, możemy pomóc Ci w jego sprowadzeniu.

  Oferujemy kompleksowe usługi sprowadzania samochodów na zamówienie ze Szwecji, włączając w to pomoc w zakupie, sprowadzenie auta do Polski, a następnie jego rejestrację i ubezpieczenie. Niezależnie od pojemności silnika czy rodzaj auta możemy pomóc kupić wymarzone auto ze Szwecji. Nasza firma zajmuje się całym procesem sprowadzania samochodów, począwszy od znalezienia odpowiedniego pojazdu aż po zarejestrowanie go na terenie Polski i ubezpieczenie. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby proces sprowadzenia samochodu był dla Ciebie jak najmniej stresujący i jak najbardziej efektywny.

  Wsparcie w sprawach formalnych

  Kiedy decydujesz się na sprowadzenie samochodu ze Szwecji, zapewniamy wsparcie w sprawach formalnych związanych ze sprowadzaniem samochodów. Pomagamy sprawdzić samochód, a także w opłacaniu podatków, takich jak akcyza i podatek drogowy, składamy wnioski i dostarczamy wymagane dokumenty. W przypadku auta sprowadzanego ze Szwecji dokładamy wszelkich starań, aby cały proces przebiegł bezproblemowo i zgodnie z przepisami.

  Nasi specjaliści sprawdzą samochód pod kątem technicznym i mechanicznym, aby upewnić się, że spełnia Twoje oczekiwania. Przeprowadzamy dokładne sprawdzenie samochodu pod względem jego stanu, historii serwisowej i poprzedniego właściciela. Zapewniamy potwierdzenie badania technicznego, numer rejestracyjny oraz potwierdzenie wniesienia opłat rejestracyjnych i potwierdzenie opłacenia akcyzy.

  Po dokonaniu zakupu samochodu ze Szwecji załatwiamy formalności związane z rejestracją i ubezpieczeniem. Wspieramy Cię w uzyskaniu polskiego numeru rejestracyjnego oraz tłumaczeniu i załatwianiu części dowodu rejestracyjnego. Zajmujemy się również opłaceniem podatku drogowego i akcyzy oraz potwierdzeniem opłaty akcyzy.

  W przypadku przeglądu technicznego i badań samochodu możesz być pewien, że przeprowadzamy rygorystyczne badania techniczne, aby upewnić się o jego bezpieczeństwie i sprawności. Sprawdzamy stan skrzyni biegów, silnika i innych elementów, abyś mógł cieszyć się sprowadzonym samochodem bez obaw.

  Dlaczego opłaca się zlecić sprowadzenie samochodu ze Szwecji?

  Dlaczego zatem opłaca się zlecić nam sprowadzenie samochodu ze Szwecji? Sprowadzenie auta na własną rękę często może być nie lada problemem i generować spore opłaty. Dlatego planując zakup samochodu, warto oddać to w ręce osób, które mają już doświadczenie w sprowadzaniu aut ze Szwecji. Korzystając z naszych usług, możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Oprócz tego masz gwarancję, że auto sprowadzone ze Szwecji dla Ciebie jest sprawdzone na wypadek uszkodzeń mechanicznych, usterek czy też ubytków lakierniczych. Z naszą pomocą proces ten staje się znacznie prostszy i tańszy.

  Dla nas każdy klient jest wyjątkowy, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Oferujemy konsultacje i doradztwo na każdym etapie procesu sprowadzania auta ze Szwecji, abyś mógł być pewien, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Masz pewność, że auto sprowadzone zostało precyzyjnie sprawdzone i jest gotowe do jazdy. Nie bez przyczyny wybieramy Szwecję jako miejsce, w którym warto szukać samochodów do sprowadzenia dla naszych klientów. W tym właśnie miejscu samochody wyróżnia solidna jakość w stosunku do przystępnej ceny. Kraje, z których także sprowadzamy auta, to Niemcy i Austria, Holandia, Belgia, Luksemburg i Dania.

  Co jest ważne podczas poszukiwania auta do sprowadzenia ze Szwecji?

  Planując sprowadzenie samochodu ze Szwecji, przede wszystkim trzeba wiedzieć, gdzie go szukać. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na określenie miejsc, w których możemy znaleźć samochody dobrej jakości, bezwypadkowe, gotowe do jazdy bezpośrednio po załatwieniu wszystkich formalności. Sprawdzając, czy auto jest godne uwagi, doskonale wiemy, na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Przede wszystkim sprawdzamy w takim wypadku numer VIN, przebieg, historię pojazdu, stan prawny czy techniczny. Wszystko po to, by po sprowadzeniu samochodu ze Szwecji do Polski nasi klienci byli zadowoleni z jego jakości.

  Co jeszcze jest istotne podczas sprowadzania auta ze Szwecji? Kompleksowo weryfikujemy jego stan techniczny, dlatego też oprócz wymienionych już wcześniej kwestii badamy, w jakim kraju zostało zakupione po raz pierwszy i jaka była jego droga, zanim zostało wystawione na sprzedaż obecnie. W tym celu istotna jest także dotychczasowa liczba właścicieli. Ważne mogą być też takie fakty, jak to, czy było ono użytkowane jako taksówka, przez firmę, czy wykorzystywała go osoba prywatna. Niekiedy można trafić na różne sytuacje, dlatego istotną informacją dla klientów planujących sprowadzenie samochodu ze Szwecji może być też ewentualny kredyt ciążący na tym pojeździe.

  Jakie formalności załatwiamy przed sprowadzeniem auta ze Szwecji do Polski?

  Kiedy zdecydujesz się na sprowadzenie samochodu ze Szwecji, czyli konkretny model, który mamy dla Ciebie sprowadzić, potrzebne jest załatwienie kilku formalności, aby móc przewieźć auto ze Szwecji do Polski. Jedną z najważniejszych kwestii jest umowa kupna-sprzedaży lub faktura. Ważne jest też, by samochód był sprawny, o czym mogą zaświadczyć aktualne badania techniczne. Dodatkowo musimy też wyrejestrować samochód sprowadzany w Szwecji. Dla osób, które po raz pierwszy decydują się sprowadzić auto w tym kraju, formalności mogą wydawać się bardzo skomplikowane. Dlatego też warto zwrócić się o pomoc i nasze wsparcie. Ponieważ tego typu transakcje odbywają się z naszym udziałem bardzo często, doskonale wiemy, co powinniśmy załatwić, abyś już w krótkim czasie od wyboru mógł cieszyć się wymarzonym samochodem.

  Jeśli zastanawiasz się, czy warto sprowadzać samochód ze Szwecji, musisz wiedzieć, że jest to jeden ze sposobów, by kupić wysokiej jakości, sprawny pojazd w stosunkowo niskiej cenie. Nie czekaj, wypełnij formularz z niezbędnymi danymi, a my w niedługim czasie odezwiemy się do Ciebie.

  Import aut ze szwecji krok po kroku

  Import auta ze Szwecji jest złożonym zadaniem. Wiele osób zastanawia się, jak sprowadzić auto ze Szwecji. Proces ten rozpoczyna się od dokonania szczegółowej analizy ofert na szwedzkim rynku używanych aut. Jako specjaliści, znamy szereg niezbędnych narzędzi i technik, które pomagają nam w przeglądzie i ocenie różnych modeli aut według określonych przez klienta kryteriów. Następnie, po zakończeniu poszukiwań i znalezieniu najlepszych ofert, przystępujemy do dokładnej weryfikacji. Niezwykle istotne jest dokładne sprawdzenie historii auta, przebiegu, stanu technicznego oraz informacji o poprzednich właścicielach. Wszystko po to, aby zyskać pewność, że auto jest w pełni sprawne i bezpieczne. Po zakupie samochodu przystępujemy do formalności związanych ze sprowadzeniem auta do Polski. Zajmujemy się wyrejestrowaniem pojazdu w Szwecji, regulowaniem wszelkich podatków i ceł, oraz organizowaniem dostawy do kraju. Następnie, po przybyciu auta do Polski, pomagamy w rejestracji i ubezpieczeniu samochodu. To wszystko, aby osoba, która zdecyduje się na import auta ze Szwecji za pośrednictwem naszej firmy, mogła od razu cieszyć się swoim nowym nabytkiem.

  Sprowadzenie auta ze Szwecji – optymalizacja kosztów

  Sprowadzanie aut ze Szwecji cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jednak wiele osób zastanawia się nad tym, jak wygląda rzeczywisty koszt sprowadzenia auta ze Szwecji. Wiele osób obawia się wysokich cen. Znając jednak wszystkie niuanse, możemy zaoferować niskie, konkurencyjne ceny i zapewnić najwyższą jakość.

  Podstawowe kwestie finansowe, które pojawiają się w procesie importu samochodu, obejmują opłaty celne, skarbowe oraz akcyzowe. Często są to koszty, które mogą znacznie zwiększyć początkową wartość auta. Właśnie tutaj wchodzimy my, oferując kompleksową pomoc na każdym etapie procesu, aby zminimalizować te wydatki. Po pierwsze, pomagamy w negocjacji ceny zakupu, analizie rynku i wyborze najbardziej opłacalnego modelu. Po drugie, gwarantujemy optymalizację wszystkich związanych z tym opłat, ściśle przestrzegając przy tym obowiązujących przepisów. Po trzecie, skupiamy się na wyborze najkorzystniejszej opcji logistycznej. Efektem naszej pracy jest idealne auto ze Szwecji, które nie obciąży Państwa dodatkowymi, niespodziewanymi kosztami.

  Czy istnieje możliwość wykonania drobnej naprawy auta sprowadzanego ze Szwecji?
  Tak, zrealizujemy naprawy, które zazwyczaj wykonuje się po zakupie auta jak na przykład: wymiana oleju, klocków, filtrów.
  Czy jest możliwe dostarczenie samochodu ze Szwecji do domu?
  Tak, istnieje możliwość dostarczenia auta pod dom klienta, jednakże taką usługę wyceniamy indywidualnie.
  Jakie są korzyści związane ze sprowadzaniem samochodów ze Szwecji?
  Korzyści to niższa cena, oraz zwykle bogatsze wyposażenie oraz większy wybór modeli. Możliwość znalezienia rzadkich modeli w dobrym stanie. Warto jednak dokładnie sprawdzić stan techniczny samochodu przed zakupem, w czym możemy pomóc.
  Czy samochody ze Szwecji są sprawdzane przed zakupem?
  Oczywiście, przed zakupem każdego samochodu z Szwecji dokładnie go sprawdzamy. Dokonujemy między innymi dokładnego sprawdzenia czujnikiem lakieru. Nasze doświadczenie i profesjonalizm pomaga zminimalizować ryzyko zakupu uszkodzonego pojazdu.

  Skontaktuj się z nami

  lub odwiedź nas

  Korfantego 3B, 47-133 Jemielnica

  B. Chrobrego 2, 47-100 Strzelce Opolskie