Auta ze Szwecji – Sprowadzanie samochodów z ze Szwecji

Sprawdzone samochody używane ze Szwecji

Jak sprowadzić auto ze Szwecji? Najbezpieczniej, najtaniej i najszybciej zrobimy to za Ciebie.

Znajdziemy najlepszy samochód, zadbamy o transport i wszystkie dokumenty i formalności

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów ze Szwecji na zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta ze Szwecji – sprawdzenie samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód ze Szwecji

\

Sprawdzamy auta ze Szwecji pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy stan samochodu ze Szwecji oraz jego bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Czy warto kupić auto używane ze Szwecji? Tak, jesteśmy pewni, że nasz sposób weryfikacji i zakupu jest najlepszy!

Samochody ze Szwecji na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

  Dane dotyczące samochodu

  Import aut ze Szwecji – Jak sprowadzić samochód ze Szwecji?

  Import samochodu ze Szwecji zawsze zaczyna się od przeglądania ofert samochodów używanych na szwedzkich stronach. Czasami poszukiwania ładnego auta z wybranego modelu mogą zająć sporo czasu. Kiedy już uda się znaleźć najlepsze oferty to przychodzi czas na weryfikację ofert, mamy do tego celu specjalne narzędzia.

  Samochody używane ze Szwecji

  Samochody sprowadzone ze Szwecji są dość pożądane, głównie z uwagi na to, że są dość zadbane technicznie, podobnie jak samochody z Niemiec. Niestety nie oznacza to, że każdy sprzedawany ze Szwecji samochód jest znakomitą okazją. Samodzielne sprowadzenie auta ze Szwecji może okazać się znacznie trudniejsze niż się wydaje. Decydując się na samodzielny import samochodu ze Szwecji musisz się liczyć z kosztami przejazdu, koniecznością weryfikacji stanu auta oraz kosztami jego ściągnięcia do Polski.

  Usługi sprowadzania samochodów na zamówienie ze Szwecji – rejestracja i ubezpieczenie

  Zajmujemy się rejestracją wszelkiego rodzaju pojazdów, od samochodów przez motory po przyczepy itd., tych sprowadzonych z zagranicy, jak i krajowych. Pomagamy w opłacaniu podatków do urzędów skarbowych, załatwiamy tłumaczenia itd., po prostu totalny kompleks od a do z. W jednym miejscu można zamówić samochód, zarejestrować, ubezpieczyć.

  Dlaczego opłaca się zlecić sprowadzenie samochodu ze Szwecji?

  Sprowadzenie auta ze Szwecji na własną rękę często może być nie lada problemem i generować spore opłaty. Dlatego planując zakup samochodu, warto oddać to w ręce osób, które mają już doświadczenie w sprowadzaniu aut ze Szwecji. Korzystając z naszych usług możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Oprócz tego masz gwarancję, że auto sprowadzone dla Ciebie jest sprawdzone na wypadek uszkodzeń mechanicznych, usterek czy też ubytków lakierniczych. Każdy klient to dla nas indywidualny przypadek, dlatego też oferujemy konsultacje w sprawie znalezionych samochodów. Dzięki temu masz pewność, że auto zostało precyzyjnie sprawdzone i jest gotowe do jazdy. Nie bez przyczyny wybieramy Szwecję jako miejsce, w którym warto szukać samochodów do sprowadzenia dla naszych klientów. W tym właśnie miejscu samochody wyróżnia solidna jakość w stosunku do przystępnej ceny. Kraje, z których także sprowadzamy auta to Niemcy i Austria, Holandia, Belgia, Luksemburg i Dania.

  Co jest ważne podczas poszukiwania auta do sprowadzenia ze Szwecji?

  Chcąc sprowadzić używane auto ze Szwecji, przede wszystkim trzeba wiedzieć, gdzie go szukać. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na określenie miejsc, w których możemy znaleźć samochody dobrej jakości, bezwypadkowe, gotowe do jazdy bezpośrednio po załatwieniu wszystkich formalności. Sprawdzając, czy auto jest godne uwagi, doskonale wiemy, na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Przede wszystkim sprawdzamy w takim wypadku numer VIN, przebieg, historię pojazdu, stan prawny czy techniczny. Wszystko po to, by po sprowadzeniu samochodu ze Szwecji do Polski nasi klienci byli zadowoleni z jego jakości.

  Jakie formalności załatwiamy przed sprowadzeniem auta do Polski?

  Kiedy zdecydujesz się na konkretny model pojazdu, który mamy dla Ciebie sprowadzić, potrzebne jest załatwienie kilku formalności, aby móc przewieźć auto ze Szwecji do Polski. Jedną z najważniejszych kwestii jest umowa kupna- sprzedaży lub faktura. Ważne jest też, by samochód był sprawny, o czym mogą zaświadczyć aktualne badania techniczne. Dodatkowo musimy też wyrejestrować samochód w Szwecji. Dla osób, które po raz pierwszy decydują się sprowadzić auto w tym kraju, formalności mogą wydawać się bardzo skomplikowane. Dlatego też warto zwrócić się o pomoc i nasze wsparcie. Ponieważ tego typu transakcje odbywają się z naszym udziałem bardzo często, doskonale wiemy, co powinniśmy załatwić, abyś już w krótkim czasie od wyboru mógł cieszyć się wymarzonym samochodem. Jeśli zastanawiasz się, czy warto sprowadzać samochód ze Szwecji musisz wiedzieć, że jest to jeden ze sposobów, by kupić wysokiej jakości, sprawny pojazd w stosunkowo niskiej cenie. Nie czekaj, wypełnij formularz z niezbędnymi danymi, a my w niedługim czasie odezwiemy się do Ciebie.

  Skontaktuj się z nami

  lub odwiedź nasze biuro

  biuro@dadaauto.pl

  570 741 000

  Plac Żeromskiego 6, 47-100 Strzelce Opolskie