DadaAuto Samochody na zamówienie

Droga do twojego wymarzonego samochodu

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów na indywidualne zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta na zamówienie – weryfikacja samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód

\

Zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy jego stan oraz bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz później razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Jesteśmy pewni, że nasz system zakupu i sprzedaży jest najlepszy!

Samochody używane na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

Nowe pole

Typ silnika

Kupno samochodu może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza dla osób, które nie znają się na motoryzacji i nie wiedzą, na co zwrócić uwagę podczas wyboru auta. Wychodzimy im naprzeciw oferując tym samym usługę sprowadzenia samochodu na zamówienie. Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że samochód będzie sprawdzany przez doświadczonego profesjonalistę, który na motoryzacji zna się jak mało kto. Wystarczy, że przekażesz nam swoje preferencje dotyczące auta sprowadzanego na zamówienie, które chcesz nabyć. My zajmiemy się całą resztą.

Kiedy nie masz czasu na poszukiwanie wymarzonego pojazdu…

… wtedy pojawiamy się my i rozwiązujemy problem ekspresowo. Wiemy, że nie wszyscy mają wystarczającą ilość czasu, żeby szukać samochodu, który spełni ich oczekiwania. Z naszą pomocą będziesz mieć szansę wyboru tego, który będzie gotowy do użytkowania, bez ukrytych wad i przede wszystkim w znakomitym stanie. Często zdarza się, że są z dwoma kompletami kół, co podnosi ich wartość.

Musisz wiedzieć, że powierzenie nam poszukiwania wymarzonego samochodu dla Ciebie, nie zajmie wiele czasu. Wystarczy, że wypełnisz formularz, w którym wpiszesz swoje dane, a także najważniejsze kwestie dotyczące samochodu, którego poszukujesz. Kiedy już znajdziemy kilka propozycji, możemy wspólnie je przeanalizować. Po ostatecznej decyzji sprowadzamy dla Ciebie ten konkretny model, na który się zdecydowałeś. Podpisujesz dokumenty i zostajesz właścicielem auta w super stanie. Jak widzisz to prosta i szybka transakcja, po której możesz zostać właścicielem wymarzonego pojazdu, spełniającego Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto skorzystać z usługi sprowadzenia aut na zamówienie?

Zdecydowanie się na skorzystanie z usługi sprowadzenia aut na zamówienie również z zagranicy to znakomita opcja dla wielu osób, które chcą oddać to zadanie w ręce profesjonalistów. Do realizacji przystępujemy niezwłocznie po ustaleniu szczegółów. Ty natomiast nie musisz tracić czasu na wielogodzinne przeglądanie ofert. W tym czasie możesz zająć się rzeczami, które naprawdę Cię interesują. My natomiast zajmiemy się gromadzeniem optymalnych pojazdów, by następnie przedstawić Ci je w ofercie. Korzystając z naszych usług, nie masz potrzeby dojazdu w miejsce, w którym znajduje się potencjalnie interesujące Cię auto. Załatwiamy to za Ciebie, dzięki czemu możesz znaleźć samochód bez wychodzenia z domu. Równie istotny jest też fakt, że przed przedstawieniem Ci oferty, każdy z samochodów jest przez nas precyzyjnie sprawdzany, zarówno pod kątem technicznym, jak i wizualnym. W sposób dokładny weryfikujemy też stan i jego bezwypadkowość. Wszystko po to, byś mógł kupić sprawne auto w doskonałym stanie, które będzie gotowe do jazdy.

Zaufaj doświadczonym specjalistom, którzy znają się na swoim fachu!

Zastanawiasz się, czy wybranie usługi sprowadzenia aut na zamówienie to dobry pomysł? Musisz wiedzieć, że oddając poszukiwania w ręce naszych fachowców, kupisz auto sprawne, które będziesz mógł od razu użytkować. Co więcej, przez cały czas poszukiwania przez nas samochodu dla Ciebie, jesteśmy w stałym kontakcie. Dzięki temu możesz na bieżąco weryfikować nasze działania. Pracujemy dla Ciebie, dlatego zależy nam, aby oddać w Twoje ręce pojazd, z którego będziesz zadowolony. Fachowcy z Dada Auto skrócą i uproszczą Twoją drogę do znalezienia wymarzonego auta. A to wszystko w niedługim czasie i przy minimum Twojego zaangażowania (chyba że w samych procesach decyzyjnych). Możesz liczyć na nasze wsparcie również przy ostatecznej decyzji związanej z zakupem sprowadzanego samochodu. Skorzystaj z naszej oferty, a już niedługo będziesz mógł cieszyć się wymarzonymi czterema kółkami.

Skontaktuj się z nami

lub odwiedź nas

Korfantego 3B, 47-133 Jemielnica

B. Chrobrego 2, 47-100 Strzelce Opolskie