Auta z Włoch – Sprowadzanie samochodów z Włoch

Sprawdzone samochody używane z Włoch

Jak sprowadzić auto z Włoch? Najbezpieczniej, najtaniej i najszybciej zrobimy to za Ciebie.

Znajdziemy najlepszy samochód, zadbamy o transport i wszystkie dokumenty i formalności

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów z Włoch na zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta z Włoch – sprawdzenie samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód z Włoch

\

Sprawdzamy auta z Włoch pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy stan samochodu z Włoch oraz jego bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Czy warto kupić auto używane z Włoch? Tak, jesteśmy pewni, że nasz sposób weryfikacji i zakupu jest najlepszy!

Samochody z Włoch na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

  Dane dotyczące samochodu

  Przedsiębiorstwo Dada Auto z siedzibą w Strzelcach Opolskich ma wieloletnie doświadczenie w imporcie pojazdów z zagranicy. Mając na uwadze dobro i komfort naszych Klientów, dokładamy starań, aby świadczone przez nas usługi sprowadzania samochodów z Włoch na zamówienie były świadczone na najwyższym poziomie, dlatego dbamy o to, aby wszystkie procedury, formalności i normy zostały spełnione. Klient wybiera interesujący go model, podpisuje z nami umowę, a my zajmujemy się całą resztą – od wyszukiwania najkorzystniejszych ofert, przez rejestrację pojazdu, opłaceniu podatków w urzędach skarbowych i jego ubezpieczenie, aż po wypełnienie formalności i import do kraju docelowego – prosto do Klienta. Cały proces importu jest stale monitorowany przez naszych specjalistów, a dodatkowo sprawdzamy stan techniczny pojazdów z ofert, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję, że pojazd będzie sprawny jeszcze przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

  Import aut z Włoch – jak sprowadzić auto z Włoch?

  Rozpoczęcie procesu importu samochodu z Włoch rozpoczyna się od przeglądania ofert używanych samochodów na włoskich stronach internetowych z ogłoszeniami branży motoryzacyjnej. Chcąc znaleźć na własną rękę odpowiednie auto dla siebie w korzystnej cenie i o dobrym stanie technicznym może spowodować, że już sam ten etap zajmie sporo czasu – zwłaszcza w przypadku, kiedy nie znamy języka włoskiego. Ponadto po wybraniu odpowiedniej oferty, należy zająć się weryfikacją stanu technicznego pojazdu, jego przebiegu i podobnych parametrów. Dlatego samochody sprowadzane z Włoch warto zamówić u firmy posiadającej wieloletnie doświadczenie w branży jak Dada Auto. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usług importu pojazdów z zagranicy.

  Samochody używane z Włoch

  Samochody sprowadzone z Włoch są niezwykle pożądane przez wzgląd na wysokie parametry techniczne i często nienaganny stan używanego pojazdu – podobnie jak samochody z Niemiec. Jednak warto mieć na uwadze fakt, że nie każdy sprzedawany na włoskich stronach samochód jest znakomitą okazją. Na dodatek samodzielne sprowadzanie samochodów z Włoch może okazać się znacznie trudniejsze, niż się wydaje. Decydując się na import pojazdu z tego kraju na własną rękę, trzeba liczyć się z kosztami przejazdu, koniecznością weryfikacji stanu auta oraz kosztami jego ściągnięcia do Polski. Firma Dada Auto zajmuje się takimi czynnościami na co dzień, dlatego, jeśli poszukują Państwo sprawdzonej firmy, która jest zaznajomiona ze wszystkimi procedurami i formalnościami, zapraszamy – zamówimy samochód wybranego dla Ciebie modelu i dopniemy wszystko na ostatni guzik.

  Usługi sprowadzania samochodów na zamówienie z Włoch – rejestracja i ubezpieczenie

  Zajmujemy się rejestracją wszelkiego rodzaju pojazdów, pomagamy w opłacaniu podatków do urzędów skarbowych, załatwiamy tłumaczenia dokumentacji, dokonujemy przeglądu stanu technicznego i zajmujemy się importem oraz związanymi z nim opłatami. Zakres naszych usług obejmuje nie tylko samochody z Włoch na zamówienie, ale również motocykle czy przyczepy. Importujemy zarówno modele pojazdów marek zagranicznych, jak i krajowych

  Skontaktuj się z nami

  lub odwiedź nasze biuro

  biuro@dadaauto.pl

  570 741 000

  Plac Żeromskiego 6, 47-100 Strzelce Opolskie