Auta z Czech – Sprowadzanie samochodów z Czech

Sprawdzone samochody używane z Czech

 

Jak sprowadzić auto z Czech? Najbezpieczniej, najtaniej i najszybciej zrobimy to za Ciebie.

 

Znajdziemy najlepszy samochód, zadbamy o transport i wszystkie dokumenty i formalności

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów z Czech na zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta z Czech – sprawdzenie samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód z Czech

\

Sprawdzamy auta z Czech pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy stan samochodu z Czech oraz jego bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Czy warto kupić auto używane z Czech? Tak, jesteśmy pewni, że nasz sposób weryfikacji i zakupu jest najlepszy!

Samochody z Czech na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

  Dane dotyczące samochodu

  Sprowadzanie samochodów z Czech

  Jeśli Polacy mają zamiar szukać nowego samochodu za granicą, pierwszym skojarzeniem bardzo często są Niemcy, ale nie tylko na ten kraj warto zwrócić uwagę. Dobrym pomysłem w wielu przypadkach będzie sprowadzenia auta z Czech, państwa znanego z produkcji pojazdów marki Skoda. Nie oznacza to oczywiście, że u naszego południowego sąsiada da się znaleźć tylko takie samochody, wręcz przeciwnie po czeskich drogach poruszają się różne modele od rozmaitych koncernów motoryzacyjnych. W Dada Auto chętnie pomożemy Ci znaleźć samochód idealnie skrojony do własnych potrzeb. Sprawnie oraz szybko znajdziemy małe auto miejskie, SUV-a na wyprawy w bardziej dziewicze tereny lub duże combi dla całej rodziny. Dostosowujemy się do wymagań klienta w kwestii wyposażenia, zawsze operując w ramach wcześniej ustalonego budżetu. Bierzemy też na siebie ciężar formalności. Mowa zarówno o wypełnieniu dokumentacji krajowej, jak i zagranicznej. Z nami sprowadzenie auta z Czech się opłaca!

  Większy rynek, większa szansa na udany zakup

  Dlaczego warto importować auta? Co najmniej z kilku powodów. Po pierwsze szukając pojazdu nie tylko w Polsce, ale także poza krajem znacznie powiększa się rynek zbytu. Dzięki temu można wybierać spośród większej liczby ofert, łatwiej też sfokusować się na pożądanym modelu samochodu. Kolejna sprawa to stan techniczny oraz wyposażenie aut. Polskie trasy nie są raczej stawiane na świecie za przykład, do jakości wielu z nich jako kierowcy i pasażerowie posiadamy wiele zastrzeżeń. Stan dróg, szczególnie tych o mniej kluczowym znaczeniu, potrafi odcisnąć piętno na zawieszeniu lub innych elementach konstrukcyjnych pojazdu. Problemy te często nie dotyczą zagranicznych samochodów, dlatego rośnie liczba osób, których interesuje sprowadzanie aut z Czech. Warto pamiętać o jeszcze jednej kwestii, kupując za granicą, da się także nieco zaoszczędzić. Przed zakupem należy jednak skrupulatnie sprawdzić stan i historię pojazdu, aby nie nabyć np. modelu po poważnym wypadku.

  Pomagamy kompleksowo – znajdziemy i sprowadzimy auto!

  Wyjaśniliśmy sobie już największe zalety sprowadzenia auta z zagranicy (tych mniejszych jest jeszcze więcej), ale z Twojego punktu widzenia najważniejsze będzie, że w cały proces włożysz minimum wysiłku! Wszystkim zajmiemy się my. W Dada Auto współpracę rozpoczynamy od przeprowadzenia wywiadu z klientem. Zbieramy informacje o potrzebach partnerów, ich budżecie na zakup oraz oczekiwaniach co do modelu. Na tej podstawie dokładnie przeczesujemy zagraniczny rynek. Jeśli zdecydujesz się na zakup, przed sprowadzeniem samochodu sprawdzi go nasz ekspert. Fachowiec wyłapie nieścisłości w opisie pojazdu lub ewentualne, ukryte usterki. Dzięki temu masz pewność, że do Polski przyjedzie auto w 100% godne polecenia. Dla klienta sprowadzenie aut z Czech jest bezstresowe, a zarazem niezwykle komfortowe. Warto nam zaufać, ponieważ mamy spore doświadczenie. Kadrę Dada Auto tworzą wykwalifikowani eksperci, którzy chętnie doradzą w wyborze nowego samochodu.

  Zawsze wiesz, na jakim etapie jest transakcja

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sprowadzenie auta z Czech wymaga dobrej współpracy z klientem. Z tego względu bardzo dużo uwagi przywiązujemy do rzetelnego informowania partnerów o postępach w poszukiwaniu samochodu. Od początku do samego końca otrzymasz od nas precyzyjne dane o etapie, na jakim znajduje się transakcja. Masz również pewność, że kluczowe decyzja np. o imporcie pojazdu, zapadną jedynie po konsultacji z Tobą. Poza tym służymy profesjonalnym doradztwem. Nie ma problemu, abyś zadzwonił do fachowców Dada Auto w dogodnym momencie współpracy, dopytać o szczegóły usługi. Warto dodać, że do potrzeb zleceniodawców podchodzimy indywidualnie oraz elastycznie. Naszą skuteczność mierzymy nie tylko tempem sprowadzenia aut z Czech, ale także oceną klientów. Najlepszą rekomendację w tej dziedzinie stanowią pozytywne recenzje partnerów Dada Auto. Zachęcamy do wykonania szybkiego telefonu lub wypełnienia formularza kontaktowego, dostępnego na stronie.

  Skontaktuj się z nami

  lub odwiedź nasze biuro

  biuro@dadaauto.pl

  570 741 000

  Plac Żeromskiego 6, 47-100 Strzelce Opolskie