Auta ze Szwajcarii – Sprowadzanie samochodów ze Szwajcarii

Sprawdzone samochody używane ze Szwajcariii

Jak sprowadzić auto ze Szwajcarii? Najbezpieczniej, najtaniej i najszybciej zrobimy to za Ciebie.

Znajdziemy najlepszy samochód, zadbamy o transport i wszystkie dokumenty i formalności

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów ze Szwajcarii na zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta ze Szwajcarii – sprawdzenie samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód ze Szwajcarii

\

Sprawdzamy auta ze Szwajcarii pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy stan samochodu ze Szwajcarii oraz jego bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Czy warto kupić auto używane ze Szwajcarii? Tak, jesteśmy pewni, że nasz sposób weryfikacji i zakupu jest najlepszy!

Samochody ze Szwajcarii na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

  Dane dotyczące samochodu

  Sprowadzanie samochodów ze Szwajcarii

  Jeśli poszukują Państwo używanego pojazdu w świetnym stanie technicznym, ale sprowadzenie samochodu ze Szwajcarii przekracza Państwa możliwości, warto skorzystać z usług specjalistów. Nasza firma Dada Auto z siedzibą w Strzelcach Opolskich ma wieloletnie doświadczenie w zakresie importu używanych szwajcarskich samochodów. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące ubezpieczenie zamówionego pojazdu, dopełnienie formalności związanych z jego transportem i opłatami, wykonanie przeglądu technicznego auta, a także znalezienie najkorzystniejszej oferty sprzedaży na szwajcarskich portalach internetowych, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję, że cała procedura przebiegła bez zarzutów dzięki naszej znajomości obowiązujących przepisów, norm i wszelkich procedur. Sprowadzanie aut ze Szwajcarii na zamówienie to nasza specjalność – wystarczy wybrać model, który Państwa interesuje, zawrzeć z nami umowę, a my zajmiemy się całą resztą. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty usług importowych – w przypadku dodatkowych pytań, nasz doradca służy fachową pomocą.

  Import aut ze Szwajcarii – jak sprowadzić auto ze Szwajcarii?

  Sprowadzanie samochodu ze Szwajcarii rozpoczyna zwykle wykonanie przeglądu ofert samochodów używanych na szwajcarskich stronach internetowych z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Niekiedy takie poszukiwania auta wybranego modelu w dobrym stanie zajmują wiele czasu. Kiedy już uda się znaleźć najkorzystniejsze oferty, należy dokonać rzetelnej weryfikacji przy pomocy odpowiednich metod i narzędzi. Dzięki temu można ocenić, które z wybranych aut do importu są w dobrym stanie technicznym, dzięki czemu będą służyły przez długie lata. Jeśli nie są Państwo zaznajomieni z procedurami oraz organizacją transportu importowanych samochodów, warto pozostawić to w rękach specjalistów. Firma Dada Auto ma wieloletnie doświadczenie w sprowadzaniu aut ze Szwajcarii na zamówienie, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że coś pójdzie nie po naszej myśli.

  Samochody używane ze Szwajcarii

  Jednymi z najbardziej pożądanych pojazdów z importu są auta ze Szwajcarii. Główną przyczyną jest to, że są zadbane technicznie, podobnie jak samochody z Niemiec. Jednak warto podkreślić, że nie każdy sprzedawany w Szwajcarii samochód stanowi dobrą okazję. Samodzielne sprowadzanie auta ze Szwajcarii może okazać się znacznie trudniejsze, niż się wydaje. Decydując się na samodzielny import samochodu z tego kraju, trzeba liczyć się z kosztami przejazdu, koniecznością weryfikacji stanu auta oraz kosztami jego ściągnięcia do Polski. Jeśli potrzebują Państwo kogoś z doświadczeniem, kto dopełni wszystkich formalności i procedur za Was, zapraszamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem Dada Auto – oszczędzicie czas i energię, a my kompleksowo realizujemy usługi sprowadzenia samochodu ze Szwajcarii wybranego przez Państwa modelu i sprawdzimy jego stan techniczny przed importem.

  Usługi sprowadzania samochodów na zamówienie ze Szwajcarii – rejestracja i ubezpieczenie

  Firma Dada Auto zajmuje się kompleksowym sprowadzaniem aut ze Szwajcarii na zamówienie, w tym rejestracją wszelkiego rodzaju pojazdów obejmujących nie tylko samochody i motocykle, ale również przyczepy – zarówno zagranicznych, jak i krajowych producentów. Pomagamy w opłacaniu podatków do urzędów skarbowych, załatwiamy tłumaczenia dokumentów do importu pojazdu, z jego ubezpieczeniem oraz dokonania przeglądu stanu technicznego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty usług importowych dotyczących branży moto.

  Skontaktuj się z nami

  lub odwiedź nasze biuro

  biuro@dadaauto.pl

  570 741 000

  Plac Żeromskiego 6, 47-100 Strzelce Opolskie