Znajdziemy samochód o jakim marzysz

Samochody z Niemiec na zamówienie

U

Import na zamówienie

wypełnij formularz i powiedz jakiego auta szukasz

Pewne auta z Niemiec

Każdy samochód sprowadzany z Niemiec jest bardzo dokładnie sprawdzany

Pomoc w sprowadzeniu samochodu z Niemiec

Znajdziemy samochód jakiego potrzebujesz, załatwimy wszystkie formalności

Z

Kompleksowa rejestracja

załatwimy za ciebie wszystkie formalności
i

Ubezpieczenia

Przygotujemy ofertę ubezpieczenia wszystkich pojazdów

Sprzedanych samochodów

Zadowolonych klientów

Jeśli marzy się Państwu zakup pojazdu w dobrym stanie technicznym, ale sprowadzanie samochodu z Niemiec we własnym zakresie jest  zbyt skomplikowane lub po prostu nie macie na to czasu, warto powierzyć to zadanie specjalistom z wieloletnim doświadczeniem, jakim jest firma Dada Auto z siedzibą w Strzelcach Opolskich. Posiadamy rozeznanie w imporcie używanych aut z różnych krajów europejskich. Świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie obejmujące między innymi: ubezpieczenie pojazdu, dopełnienie wszelkich formalności związanych z jego transportem, wykonanie przeglądu technicznego i znalezienie najkorzystniejszej oferty. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zyskują Państwo pewność, że cała procedura przebiegnie bezproblemowo dzięki znajomości obowiązujących przepisów i norm. Wystarczy zamówić interesujący Państwa model pojazdu określonej marki, a my zajmiemy się całą resztą, dzięki czemu oszczędzą Państwo czas i nie narażą się na dokonanie niesprawdzonego zakupu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty usług importu pojazdów z Niemiec, takich jak samochody, motocykle oraz przyczepy.

Jak sprowadzić samochód z Niemiec bez problemów?

Firma Dada Auto specjalizuje się w sprowadzaniu samochodów z Niemiec, dzięki czemu unikną Państwo licznych problemów związanych z importem. Jeśli nie mają Państwo doświadczenia czy obeznania w procedurach, warto powierzyć to specjalistom, co pozwoli uniknąć licznych wpadek i dodatkowych kosztów. Zrobimy to za Ciebie i zadbamy, aby Twój nowo nabyty samochód dobrze służył Ci przez lata – oprócz samego importu zajmujemy się wykonywaniem przeglądu technicznego pojazdu, dzięki któremu zyskują Państwo pewność, że nie został nabyty wadliwy egzemplarz.

Świadczoną przez naszą firmę główną usługą jest import samochodów z Niemiec i innych krajów Europy. Czasami szukamy samochodów również na naszym Polskim rynku. Wyszukujemy tylko i wyłącznie samochody bezwypadkowe z Niemiec, z potwierdzoną historią i przebiegiem, dostosowujemy się do wymagań klienta i staramy się spełnić jego oczekiwania dotyczące zamówionego modelu pojazdu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i weryfikacji każdego pojazdu, przed zakupem, zyskują Państwo pewność, że wybrany przez nas model jest wolny od ukrytych wad fabrycznych czy usterek. Sprowadzamy tylko samochody, które przeszły pozytywnie etap weryfikacji.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci w zakupie samochodu, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Z

Nie tracisz czasu na wyszukiwanie ofert na wielu stronach i telefony do właścicieli w Niemczech

Z

Nie ponosisz kosztów na dojazdy do oferowanych samochodów, które okazują się być kompletnym złomem

Z

Nie musisz znać się na samochodach, by kupić wymarzony samochód z Niemiec!

Dzięki wysokiej jakości pojazdów niemieckich marek i ich wydajności mamy pewność, że rzetelnie sprawdzone samochody na zamówienie z Niemiec będą cieszyć nowego właściciela. Za zakupem auta z kraju naszych zachodnich sąsiadów przemawia korzystny stosunek ceny do jakości. Należy pamiętać, że 3-5 -letni samochód jest wart średnio 30-50% swojej ceny zakupu. Pomimo tak znaczącego spadku wartości auta, paroletni okres użytkowania samochodu nie zmienia jego wartości użytkowej, o ile nie posiada on ukrytych wad fabrycznych czy nie był nadmiernie eksploatowany. Jednak korzystając z usługi sprowadzania aut z Niemiec na zamówienie świadczonych przez naszą firmę, zyskują Państwo pewność, że zostaną dołożone wszelkie starania podczas dokładnego sprawdzenia wybranego przez Was modelu przed jego zakupem. Mamy wieloletnie doświadczenie w imporcie pojazdów z zagranicy, dokonywania ich przeglądu i dopełnienia wszelkich formalności.

Nasze usługi – bezwypadkowe auta z Niemiec

Sprowadzanie samochodów na zamówienie z Niemiec oraz innych krajów Europy, sprawdzenie najlepszych ofert, zakup i import auta

Pewne auta z Niemiec – profesjonalne sprawdzenie stanu samochodu

Pomoc w sprowadzeniu samochodu z Niemiec – wyjazd po samochód do Niemiec z klientem

Skup aut

 

Pomoc w sprzedaży Twojego starego auta

 

Kompleksowa rejestracja pojazdów (powiat strzelecki, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki)

 

Ubezpieczenia pojazdu

 

Sprowadzanie samochodu z Niemiec na zamówienie – krok po kroku

Jeśli chciałbyś rozpocząć współpracę z nami w zakresie sprowadzenia auta na zamówienie z Niemiec lub innego kraju, wystarczy, że wypełnisz krótki formularz kontaktowy dostępny na niniejszej stronie. Po zakończeniu tego etapu rozpocznie się proces realizacji zlecenia od poszukiwań wskazanego przez Państwa modelu pojazdu. Jeśli chciałbyś skontaktować się w inny sposób, zadzwoń do nas – profesjonalny doradca klienta z wieloletnim doświadczeniem z branży odpowie na wszystkie Twoje pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Maksymalny czas na znalezienie wybranego przez Państwa modelu auta w dobrym stanie wynosi 60 dni. Znaleźliśmy samochód, który Cię interesuje? Przechodzimy do etapu weryfikacji telefonicznej oraz sprawdzamy za pomocą numeru VIN jego historię wypadkową, oraz rejestr samochodów kradzionych.

Dodatkowo sprawdzamy właściciela pojazdu. Jeśli jest to handlarz bądź autohaus, sprawdzamy opinie o sprzedawcy. W przypadku osoby prywatnej szczegółowa rozmowa pozwoli wyczuć intencje sprzedającego. Nic nie budzi naszych podejrzeń? Zaczynamy ostatni etap, jakim jest sprowadzenie samochodu z Niemiec!

Sprowadzanie samochodu na zamówienie

Sprawdzenie samochodu z Niemiec przed zakupem

Sprowadzając auta z Niemiec na zamówienie, przykładamy szczególną uwagę do jego stanu technicznego i wizualnego. Jeden z naszych specjalistów dokładnie sprawdzi jego stan techniczny, przebieg, historię powypadkową oraz czy nie był on kradziony, następnie wyślemy Państwu szczegółowe zdjęcia, filmy i inne materiały z tego etapu, dzięki czemu zyskają Państwo pewność, że wybrany przez nas pojazd jest w świetnym stanie.

Nasi weryfikatorzy sprawdzą na miejscu następujące parametry samochodu:

zgodność samochodu z opisem

stan lakieru (za pomocą miernika lakieru)

stan techniczny (silnik, skrzynia biegów, sprzęgło oraz inne podzespoły)

stan ogumienia

stan wizualny (rysy, wgniecenia)

i wiele innych!

Skontaktuj się z nami

lub odwiedź nasze biuro

biuro@dadaauto.pl

570 741 000

Plac Żeromskiego 6, 47-100 Strzelce Opolskie