Auta z Danii – Sprowadzanie samochodów z Danii

Sprawdzone samochody używane z Danii

Jak sprowadzić auto z Danii? Najbezpieczniej, najtaniej i najszybciej zrobimy to za Ciebie.

Znajdziemy najlepszy samochód, zadbamy o transport i wszystkie dokumenty i formalności

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów z Danii na zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta z Danii – sprawdzenie samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód z Danii

\

Sprawdzamy auta z Danii pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy stan samochodu z Danii oraz jego bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Czy warto kupić auto używane z Danii? Tak, jesteśmy pewni, że nasz sposób weryfikacji i zakupu jest najlepszy!

Samochody z Danii na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

  Dane dotyczące samochodu

  Sprowadzanie samochodów z Danii

  Jeśli marzy Ci się używany pojazd w dobrym stanie technicznym, ale sprowadzanie samochodu z Danii we własnym zakresie wydaje Ci się zbyt skomplikowane, zapraszamy do złożenia zamówienia go za pośrednictwem naszej firmy. Mamy wieloletnie doświadczenie w imporcie używanych aut z różnych krajów i świadczymy kompleksowe usługi obejmujące ich ubezpieczenie, dopełnienie formalności związanych z transportem i opłatami, wykonanie przeglądu technicznego pojazdu, a także znalezienie najkorzystniejszej oferty, dzięki czemu będą Państwo mieli pewność, że cała procedura przebiegła bez zarzutów dzięki znajomości obowiązujących przepisów, norm i wszelkich procedur. Dlatego też zachęcamy do zakupu aut sprowadzanych z Danii za pośrednictwem firmy Dada Auto z siedzibą w Strzelcach Opolskich. Wystarczy jedynie zamówić interesujący Państwa model pojazdu, my zaś zajmiemy się całą resztą. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty usług.

  Import aut z Danii – jak sprowadzić auto z Danii?

  Import samochodu z Danii zawsze zaczyna się od przeglądania ofert samochodów używanych na duńskich stronach internetowych. Czasami szukanie ładnego auta z wybranego modelu może zająć sporo czasu. Kiedy już uda się znaleźć korzystne oferty, przychodzi czas na ich weryfikację, przy pomocy specjalnych narzędzi, w które wyposażony jest warsztat naszego przedsiębiorstwa. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że auta sprowadzane z Danii, które zakupili Państwo za naszym pośrednictwem, będą sprawne przez bardzo długi czas. Skorzystanie z usług Dada Auto to korzystne rozwiązanie, dzięki któremu nie musicie się martwić o zachowanie odpowiednich procedur czy liczne formalności – ograniczają się one jedynie do minimalnych, resztą zaś zajmuje się nasza firma.

  Samochody używane z Danii

  Auta sprowadzone z Danii są dość pożądane, głównie z uwagi na to, że są dość zadbane technicznie, podobnie jak samochody z Niemiec. Niestety nie oznacza to, że każdy sprzedawany w Danii samochód jest znakomitą okazją. Samodzielne ściągnięcie auta z Danii może okazać się znacznie trudniejsze, niż się wydaje. Decydując się na samodzielny import samochodu z Danii, musisz się liczyć z kosztami przejazdu, koniecznością weryfikacji stanu auta oraz kosztami jego ściągnięcia do Polski. Dzięki skorzystaniu z usług firmy Dada Auto zajmują się Państwo jedynie podstawowymi formalnościami, jakie wiążą się z powierzeniem zlecenia sprowadzenia samochodu z Danii naszej firmie, co pomaga nie tylko oszczędzić czas, ale również pozostawia zadanie do wykonania profesjonalistom.

  Usługi sprowadzania samochodów na zamówienie z Danii – rejestracja i ubezpieczenie

  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w sprowadzaniu aut z Danii i innych krajów, zajmujemy się rejestracją wszelkiego rodzaju pojazdów – od samochodów, poprzez motocykle, aż po przyczepy i inne. Nasza oferta dotyczy zarówno aut oraz motocykli sprowadzonych z zagranicy, jak i produkcji krajowej. Pomagamy w opłacaniu podatków do urzędów skarbowych, załatwiamy tłumaczenia dokumentów mających na celu sprowadzenie samochodu z Danii lub innego kraju, dokonujemy weryfikacji stanu technicznego pojazdu, zajmujemy się jego ubezpieczeniem oraz dopełnieniem wielu innych procedur mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów. Zamawiając u nas wybrany model samochodu, zyskują Państwo pewność, że dopilnujemy wszystkich formalności.

  Skontaktuj się z nami

  lub odwiedź nasze biuro

  biuro@dadaauto.pl

  570 741 000

  Plac Żeromskiego 6, 47-100 Strzelce Opolskie