Auta z Danii – Sprowadzanie samochodów z Danii

Sprawdzone samochody używane z Danii

Jak sprowadzić auto z Danii? Najbezpieczniej, najtaniej i najszybciej zrobimy to za Ciebie.

Znajdziemy najlepszy samochód, zadbamy o transport i wszystkie dokumenty i formalności

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów z Danii na zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta z Danii – sprawdzenie samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód z Danii

\

Sprawdzamy auta z Danii pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy stan samochodu z Danii oraz jego bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Czy warto kupić auto używane z Danii? Tak, jesteśmy pewni, że nasz sposób weryfikacji i zakupu jest najlepszy!

Samochody z Danii na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

  Dane dotyczące samochodu

  Sprowadzanie samochodów z Danii

  Jeśli marzy Ci się używany pojazd w dobrym stanie technicznym, ale sprowadzanie samochodu z Danii we własnym zakresie wydaje Ci się zbyt skomplikowane, zapraszamy do złożenia zamówienia go za pośrednictwem naszej firmy. Mamy wieloletnie doświadczenie w imporcie używanych aut z różnych krajów, w tym sprowadzaniu samochodów z Danii. Dlatego też zachęcamy do zakupu samochodów sprowadzanych z Danii za pośrednictwem firmy Dada Auto z siedzibą w Strzelcach Opolskich. Wystarczy jedynie zamówić interesujący Państwa model pojazdu, my zaś zajmiemy się sprowadzeniem samochodu z Danii. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty usług.

  Import aut z Danii – jak sprowadzić auto z Danii?

  Sprowadzanie samochodu z Danii zawsze zaczyna się od przeglądania ofert samochodów używanych na duńskich stronach internetowych. Czasami szukanie ładnego auta z wybranego modelu może zająć sporo czasu. Kiedy już uda się znaleźć korzystne oferty, przychodzi czas na ich weryfikację, przy pomocy specjalnych narzędzi, w które wyposażony jest warsztat naszego przedsiębiorstwa. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że samochody sprowadzane z Danii, które zakupili Państwo za naszym pośrednictwem, będą sprawne przez bardzo długi czas. Skorzystanie z usług Dada Auto to korzystne rozwiązanie, dzięki któremu nie musicie się martwić o zachowanie odpowiednich procedur czy liczne formalności podczas sprowadzania samochodu z Danii – ograniczają się one jedynie do minimalnych, resztą zaś zajmuje się nasza firma.

  Samochody używane z Danii

  Samochody sprowadzone z Danii są dość pożądane, głównie z uwagi na to, że są dość zadbane technicznie, podobnie jak pojazdy z Niemiec. Niestety nie oznacza to, że każdy sprowadzony z Danii samochód jest znakomitą okazją. Samodzielne ściągnięcie auta z zagranicy może okazać się znacznie trudniejsze, niż się wydaje. Decydując się na samodzielne sprowadzenie samochodu z Danii, musisz się liczyć z kosztami przejazdu, koniecznością weryfikacji stanu auta oraz kosztami jego ściągnięcia do Polski. Dzięki skorzystaniu z usług firmy Dada Auto zajmują się Państwo jedynie podstawowymi formalnościami, jakie wiążą się z powierzeniem zlecenia sprowadzenia samochodu z Danii naszej firmie, co pomaga nie tylko oszczędzić czas, ale również pozostawia zadanie do wykonania profesjonalistom.

  Usługi sprowadzania samochodów na zamówienie z Danii – rejestracja i ubezpieczenie

  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w sprowadzaniu samochodów z Danii i innych krajów, zajmujemy się rejestracją wszelkiego rodzaju pojazdów – od czterokołowców, poprzez motocykle, aż po przyczepy i inne. Nasza oferta dotyczy zarówno motocykli oraz samochodów sprowadzonych z Danii i innych krajów, jak i produkcji krajowej. Pomagamy w opłacaniu podatków do urzędów skarbowych, załatwiamy tłumaczenia dokumentów mających na celu sprowadzenie samochodu z Danii lub innego kraju, dokonujemy weryfikacji stanu technicznego pojazdu, zajmujemy się jego ubezpieczeniem oraz dopełnieniem wielu innych procedur mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów. Zamawiając u nas wybrany model samochodu, zyskują Państwo pewność, że dopilnujemy wszystkich formalności. 

  Bezproblemowy sposób na sprowadzenie samochodu z Danii

  Nasza firma specjalizuje się w sprowadzaniu aut z Danii, upraszczając dla Ciebie cały proces, który czasami może być skomplikowany. Skorzystaj z naszej pomocy i zacznij swoją podróż od marzenia o samochodzie do jazdy nim. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo i pewność zakupu. Dlatego właśnie nasz zespół specjalistów dokonuje dokładnej weryfikacji każdego pojazdu przed jego zakupem. Chcemy, abyś mógł się cieszyć swoim nowym nabytkiem bez obaw i konieczności napraw.

  Zakup auta z nami to pewność, że otrzymasz pojazd w pełni przygotowany do rejestracji w Polsce. Twój nowy samochód, sprowadzony z Danii, zostanie dokładnie sprawdzony pod kątem sprawności technicznej, Wszystko po to, aby był gotowy do jazdy od momentu odebrania go przez Ciebie. Sprowadzanie aut z Danii to dla nas codzienność, a dla Ciebie to wygoda i pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem, bez zbędnych formalności i niespodzianek. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

  Czy sprowadzane auta z Danii są weryfikowane?
  Tak, przed sprowadzeniem auta z Danii są one weryfikowane przez naszego weryfikatora.
  Czy jest możliwość wykonania auto detailingu auta sprowadzanego z Danii?
  Tak, istnieje taka możliwość, współpracujemy w tym zakresie ze sprawdzonymi fachowcami.
  Czy istnieje możliwość przeprowadzenia serwisu samochodu sprowadzonego z Danii?

  Tak, istnieje możliwość przeprowadzenia podstawowego serwisu samochodu sprowadzonego z Danii. W ramach tego procesu można wykonać podstawowe naprawy, które zwykle się robi podczas zakupu samochodu.

  Czy samochód może być dostarczony pod wskazany adres?
  Tak, istnieje taka możliwość, jednak dostarczenie samochodu pod wskazany adres może potrwać kilka dni dłużej. Zwykle cały proces trwa około 10 dni.

  Skontaktuj się z nami

  lub odwiedź nas

  Centrala - sprowadzanie samochodów na zamówienie

  Korfantego 3B, 47-133 Jemielnica

  Biuro - rejestracja pojazdów i ubezpieczenia

  B. Chrobrego 2, 47-100 Strzelce Opolskie

  Tel. +48 503 090 120