Auta z Holandii – Sprowadzanie samochodów z Holandii

Sprawdzone samochody używane z Holandii

 

Jak sprowadzić auto z Holandii? Najbezpieczniej, najtaniej i najszybciej zrobimy to za Ciebie.

 

Znajdziemy najlepszy samochód, zadbamy o transport i wszystkie dokumenty i formalności

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów z Holandii na zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta z Holandii – sprawdzenie samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód z Holandii

\

Sprawdzamy auta z Holandii pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy stan samochodu z Holandii oraz jego bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Czy warto kupić auto używane z Holandii? Tak, jesteśmy pewni, że nasz sposób weryfikacji i zakupu jest najlepszy!

Samochody z Holandii na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

  Dane dotyczące samochodu

  Sprowadzanie samochodów z Holandii

  Kupienie nowego samochodu wiążę się z podjęciem wielu ważnych i odpowiedzialnych decyzji, które rzutują na przyszłość. Niewiele osób może pozwolić sobie na to, by auto importowane z zagranicy był bublem nadającym się jedynie na złom. Dlatego, zanim zdecydujesz się na sprowadzanie samochodów z Holandii, należy szczegółowo przyjrzeć się poszczególnym ofertom. Niestety propozycji ze sprzedażą pojazdów pojawia się bardzo dużo każdego dnia, dlatego przejrzenie wszystkich jest wręcz niemożliwe, nie mówiąc już o ich dokładnym przeanalizowaniu. Kupienie dobrej jakości auta, które nie będzie sprawiało problemów, nie jest łatwym zadaniem i często lepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która zajmuje się tym na co dzień. Sprowadzanie aut z Holandii na zamówienie to zajęcie na pełen etat i odnalezienie idealnego samochodu to poważne wyzwanie.

  Auto z kraju tulipanów

  Sprowadzanie aut z Holandii na zamówienie stało się przez ostatnie lata bardzo popularne. Zwykle są to samochody bardzo dobrej jakości i bezwypadkowe, wystarczy je dokładnie sprawdzić, sprowadzić do kraju, przerejestrować, a później nic już nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć jeździć. Sprowadzanie aut z Holandii jest czymś nowym na polskim rynku, chociaż są to samochody w bardzo dobrym stanie technicznym i w atrakcyjnych dla Polaków cenach. Niedaleko Amsterdamu znajduje się jedna z największych giełd samochodowych w Europie. Właśnie tam, co wtorek, sprzedawcy i handlarze oferują ponad tysiąc używanych aut. Samochody tam prezentowane słyną z dobrego stanu technicznego, a procedury związane ze sprowadzaniem samochodów z Holandii są bardzo przyjazne i łatwiejsze dla kupujących. Holandia jest jednym z najbogatszych krajów na świecie, dzięki czemu drogi w kraju są w świetnym stanie. Samochody tam jeżdżące są w lepszym stanie niż polskie, właśnie z tej przyczyny. To małe państwo cechuje się też przejrzystymi procedurami dotyczącymi sprzedaży i kupna pojazdów, a dzięki jasnym zasadom dużo łatwiejsze jest dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności. Sprowadzanie aut z Holandii odbywa się stosunkowo szybko.

  Jak sprowadzić samochód z Holandii?

  Samochody z Holandii są świetnej jakości i zazwyczaj w dobrym stanie technicznym. Odległość między Warszawą a Amsterdamem to niemal 1200 km, taką trasę można pokonać w ciągu 12 godzin, co stanowi bardzo duży plus. Oferty samochodów z Holandii warto wcześniej sprawdzić i zapoznać się z ogłoszeniami, które wystawiają sprzedawcy. Wybranie się do Holandii po upatrzony i sprawdzony samochód to ciekawa przygoda. Jeśli jednak nie masz czasu na to, by codziennie przeglądać oferty, sprawdzać stan techniczny oferowanych pojazdów i bardzo dokładnie oglądać wszystkie zdjęcia, sprowadzanie samochodów z Holandii możesz zlecić profesjonalnej firmie. Zajmujemy się importem, pomagamy je przerejestrować i sprowadzić do Polski, tak, żeby nowy właściciel mógł jak najszybciej cieszyć się zakupem. Zanim sprowadzisz auto z Holandii, sprawdź jego stan techniczny i przebieg. Co ciekawe, holenderska strona Państwowej Służby Ruchu Drogowego prowadzi szczegółowy rejestr przebiegu samochodów. Zanim samochód wjedzie na polskie drogi, powinien też przejść przegląd techniczny.

  Samochody z zagranicy

  Sprowadzanie aut z Holandii na zamówienie, to dużo wygodniejsze rozwiązanie niż działanie na własną rękę. Firmy, które zajmują się tym każdego dnia, wiedzą, jakie niespodzianki i zagrożenia mogą czyhać podczas przewożenia samochodu z zagranicy. Zajmujemy się kompleksową obsługą takich zamówień. Sprowadzanie aut z Holandii obejmuje pomoc w znalezieniu odpowiedniego samochodu, sprawdzenie jego stanu technicznego, a następnie przetransportowanie na teren Polski. Dopełniamy także wszystkich formalności, poczynając od tłumaczenia dokumentów, a kończąc na jego rejestracji w kraju. Zaufaj sprawdzonemu partnerowi, który specjalizuje się w importowaniu pojazdów i skontaktuj się z nami, żeby być pewnym swojego zakupu. Sprowadzanie aut z Holandii na zamówienie, zlecone profesjonalnej firmie to gwarancja bezpiecznego zakupu, a co za tym idzie oszczędnością dużej kwoty pieniędzy w razie niepowodzenia.

  Skontaktuj się z nami

  lub odwiedź nasze biuro

  biuro@dadaauto.pl

  570 741 000

  Plac Żeromskiego 6, 47-100 Strzelce Opolskie