Auta z Hiszpanii – Sprowadzanie samochodów z Hiszpanii

Sprawdzone samochody używane z Hiszpanii

 

Jak sprowadzić auto z Hiszpanii? Najbezpieczniej, najtaniej i najszybciej zrobimy to za Ciebie.

 

Znajdziemy najlepszy samochód, zadbamy o transport i wszystkie dokumenty i formalności

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów z Hiszpanii na zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta z Hiszpanii – sprawdzenie samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód z Hiszpanii

\

Sprawdzamy auta z Hiszpanii pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy stan samochodu z Hiszpanii oraz jego bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Czy warto kupić auto używane z Hiszpanii? Tak, jesteśmy pewni, że nasz sposób weryfikacji i zakupu jest najlepszy!

Samochody z Hiszpanii na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

  Dane dotyczące samochodu

  Sprowadzanie samochodów z Hiszpanii

  Interesuje Cię kompleksowe sprowadzanie samochodów z Hiszpanii, ale nie wiesz do końca, jak się za to zabrać? Przerażają Cię wszystkie dokumenty, które trzeba wypełnić i sprawy, które trzeba załatwić? Spokojnie, nie musisz robić tego sam. Skorzystaj z usług naszej firmy, Dada Auto. Zajmujemy się sprowadzaniem samochodów z Hiszpanii, ale również z Niemiec, Austrii, Danii, Szwecji, Holandii, Belgii, czy z Luksemburga. Dzięki nam ten proces będzie o wiele prostszy, niż się wydaje. Zaoszczędzimy Twój czas, który będziesz mógł poświęcić na coś ciekawszego. Odpuść sobie przeszukiwanie ofert na licznych stronach internetowych i wydzwanianie do właścicieli, by dopytać o szczegóły. Nie będziesz musiał również tracić czasu i ponosić kosztów związanych z dojazdem do oferowanego pojazdu, który w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z propozycją w internecie. Co więcej, nie musisz mieć nawet wiedzy na temat samochodów. My ją mamy i chętnie Cię wyręczymy, gry w grę wchodzi sprowadzenie auta z Hiszpanii.

  Jak wygląda proces sprowadzenia auta z Hiszpanii?

  Zdecydowałeś, że chcesz sprowadzić samochód z Hiszpanii. Korzystając z naszych usług, będzie to dziecinnie proste. Na samym początku musisz wypełnić formularz kontaktowy. Niezbędne w nim będą takie informacje jak: Twoje imię i nazwisko, email, numer telefonu, marka i model samochodu, którego poszukujesz, rok produkcji, typ nadwozia, a także maksymalny budżet. Kiedy już otrzymamy informacje, będziemy mogli rozpocząć proces poszukiwania wskazanego przez Ciebie pojazdu. Staramy się, jak najszybciej znaleźć odpowiednie oferty, które będą zgodne z Twoimi wytycznymi. Maksymalny okres poszukiwań to 60 dni. W momencie, gdy uda nam się znaleźć pojazd dla Ciebie i dasz nam zielone światło, bierzemy się za sprowadzenie auta z Hiszpanii do Polski. Po pierwsze, przechodzimy do weryfikacji telefonicznej, a także sprawdzenia pojazdu za pomocą jego numeru VIN. Dzięki temu mamy dostęp do historii wypadkowej, jeśli takowa miała miejsce oraz do rejestru samochodów kradzionych, aby upewnić się, że został on legalnie nabyty. To jeszcze nie wszystko. Interesujemy się również tym, od kogo nabywamy samochód. Czy jest to osoba prywatna, czy handlarz? Sprawdzamy opinie i upewniamy się, że nic nie budzi podejrzeń. Jeśli wszystko się zgadza, ostatnim etapem jest fizyczne sprowadzenie auta z Hiszpanii do Polski.

  Sprowadzamy tylko sprawdzone auta

  Z nami masz pewność, że nie trafisz na oszusta, ani na felerny samochód. Bardzo skrupulatnie sprawdzamy każdą ofertę i przedstawiamy Ci tylko te, których jesteśmy pewni. Przed importem do Polski sprawdzamy auto nie tylko wizualnie, ale też jego stan techniczny. Jeden z naszych specjalistów pojedzie go dokładnie obejrzeć, aby mieć pewność, że wszystko się zgadza. Nasz pracownik wykona na miejscu niezbędne zdjęcia, a także nagra wideo, które Tobie prześlemy. Dodatkowo otrzymasz komplet innych materiałów. Mówiąc krótko, sprowadzanie samochodów z Hiszpanii odbywa się przy stałym kontakcie z klientem. Działamy na rynku skupu i sprzedaży samochodów z zagranicy już od wielu lat. Mamy bardzo bogate doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów. Zajmujemy się wyszukiwaniem i sprowadzaniem bezwypadkowych samochodów z Hiszpanii. Przede wszystkim staramy się zadowolić partnerów, w pełni słuchać i dbać o ich potrzeby oraz oczekiwania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź mailowo. Chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania lub rozjaśnimy, gdy coś jest dla Ciebie niejasne.

  Nie chcesz kupić kota w worku? Skorzystaj z usług Dada Auto

  Nie masz zbyt dużej wiedzy na temat samochodów? Nie ma w tym nic złego. Jednak przed zakupem auta warto upewnić się, że to dobra decyzja, że pojazd nie ma żadnych wad ukrytych, o których nie mówi nam sprzedawca. A jak to rozpoznać, gdy nie ma się zbytnio pojęcia na temat motoryzacji? Warto jest skorzystać z pomocy fachowców. Dzięki takim firmom jak nasza, bez większego problemu nabędziesz sprawny, bezwypadkowy samochód z zagranicy. My wykonamy za Ciebie wszelkie procedury. Gdy idzie o sprowadzenie auta z Hiszpanii, m.in. zweryfikujemy samochód i jego historię. Do Ciebie będzie jedynie należało podjęcie decyzji, czy decydujesz się na przedstawioną przez nas ofertę, czy też nie.

  Skontaktuj się z nami

  lub odwiedź nasze biuro

  biuro@dadaauto.pl

  570 741 000

  Plac Żeromskiego 6, 47-100 Strzelce Opolskie