Istnieje wiele sposobów na zakup samochodu, kluczowymi kwestiami jest wybranie modelu, rynku, z którego chcemy samochód pozyskać oraz to czy ma być nowy czy używany. Wiele osób decyduje się na zakup samochodu używanego, między innymi ze względu na wysokie ceny aut salonowych i lepszy stosunek ceny do jakości. Polacy bardzo często decydują się na samochody sprowadzane z zagranicy, między innymi auta z Niemiec licząc na niższe koszty i większą niezawodność. Istnieje nowy sposób na zakup samochodu z zagranicy, a dokładnie sprowadzanie samochodów z zagranicy na zamówienie. Jak wygląda sprowadzenie auta z zagranicy na zamówienie i dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu zza granicy?

Kupno samochodu wiąże się z dużym wydatkiem finansowym, często odkładamy miesiącami, a nawet latami, by móc sobie pozwolić na taki ruch. Nic dziwnego więc, że kupujący szukają tak zwanych okazji, czyli połączenia niskiej ceny i wysokiej jakości. Nie bez powodu sprowadzanie aut z zagranicy jest tak popularne. Najczęściej auta sprowadzane z Niemiec, jest to związane z tym, że obywatele tego kraju często kupują auta nowe z salonu, a po pewnym czasie kupują następny. Z tego powodu mamy okazję do nabycia samochodu używanego w bardzo dobrym stanie w niskiej cenie porównując do nowych.

Niemniej jednak często zdarza się, że sprzedawcy takich pojazdów starają wyróżnić się na tle konkurencji i publikują fałszywe informacje na temat sprzedawanego auta, między innymi zatajają fakt uszkodzeń, wypadków, a nawet zaniżają liczbę przejechanych kilometrów! Z tego powodu najważniejszym punktem jest przeprowadzenie rzetelnych oględzin, najlepiej okiem profesjonalisty. Zakup auta z zagranicy wiąże się z wyjazdem, czyli wysokimi kosztami oraz wzięciem wolnego, dlatego tym bardziej dobrym rozwiązaniem jest zlecić proces oględzin i zakupu fachowcom.

Oględziny auta

Jak wygląda proces sprowadzenia samochodu zza granicy?

Firma Dada Auto zaprasza do korzystania z oferty sprowadzanie samochodu z zagranicy na zamówienie. Jest to idealny pomysł na kupno pojazdu w bardzo dobrym stanie. Wystarczy, że podasz informacje związane z samochodem, jaki Cię interesuje, czyli markę, model, rocznik, silnik oraz budżet, który chcesz przeznaczyć, możesz to zrobić za pomocą formularza dostępnego na stronie. W ciągu maksymalnie 48 godzin dostaniesz odpowiedź oraz kilka darmowych propozycji. Wykonywaniem usługi sprowadzania samochodów na zamówienie zajmują się specjaliści, którzy doskonale znają się na rzeczy oraz są wykształceni w tym kierunku. Posiadamy ponad 60 własnych weryfikatorów w całej Europie!

Skrupulatnie sprawdzamy stan samochodu, między innymi stan techniczny i wizualny, wykonujemy pomiary lakieru w celu wykluczenia wypadków oraz podłączamy komputer i sprawdzamy błędy, oprócz tego wykonujemy jazdę próbną samochodem, jeżeli jest to możliwe. Cały proces uwieczniany jest na filmach oraz zdjęciach, które przesyłane są do klienta, następnie wspólnie podejmujemy decyzję czy warto kupić wybrany pojazd.

W przypadku negatywnego przebiegu oględzin w ramach tej samej umowy szukamy kolejnego auta, aż do skutku! Nie pozwolimy na zakup samochodu, który nie spełnia naszych oczekiwań.

Oprócz dokładnego sprawdzenia stanu auta przez specjalistów, przygotowane zostaną także wszystkie niezbędne dokumenty konieczne do rejestracji pojazdu w wydziale komunikacji. Płacimy akcyzę, tłumaczymy dokumenty, wykonujemy przegląd techniczny etc. W pełni przygotowany samochód dostarczamy do klienta pod dom. Jedynym pozostałym kosztem będzie rejestracja w wydziale komunikacji, aktualny koszt to ok. 160 zł.

Sprowadzanie aut na zamówienie jest ukierunkowane przede wszystkim do osób nieznających się na samochodach, szanujących czas i wygodę oraz osób, które po prostu wolą powierzyć to ciężkie zadanie profesjonalistom. Nie musisz tracić czasu na setki, a czasami tysiące kilometrów, które mimo wszystko mogą być nieskuteczne, polski rynek zasypany jest autami w kiepskim stanie technicznym i wizualnym. Skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje!