Auta ze Szwajcarii – Sprowadzanie samochodów ze Szwajcarii

Sprawdzone samochody używane ze Szwajcariii

Jak sprowadzić auto ze Szwajcarii? Najbezpieczniej, najtaniej i najszybciej zrobimy to za Ciebie.

Znajdziemy najlepszy samochód, zadbamy o transport i wszystkie dokumenty i formalności

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów ze Szwajcarii na zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta ze Szwajcarii – sprawdzenie samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód ze Szwajcarii

\

Sprawdzamy auta ze Szwajcarii pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy stan samochodu ze Szwajcarii oraz jego bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Czy warto kupić auto używane ze Szwajcarii? Tak, jesteśmy pewni, że nasz sposób weryfikacji i zakupu jest najlepszy!

Samochody ze Szwajcarii na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

  Dane dotyczące samochodu

  Sprowadzanie samochodów ze Szwajcarii

  Jeśli poszukują Państwo używanego pojazdu w świetnym stanie technicznym, ale sprowadzenie samochodu ze Szwajcarii przekracza Państwa możliwości, warto skorzystać z usług specjalistów. Nasza firma Dada Auto z siedzibą w Strzelcach Opolskich ma wieloletnie doświadczenie w zakresie importu używanych szwajcarskich samochodów. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące ubezpieczenie zamówionego pojazdu, dopełnienie formalności związanych z jego transportem i opłatami, wykonanie przeglądu technicznego auta, a także znalezienie najkorzystniejszej oferty sprzedaży na szwajcarskich portalach internetowych, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję, że cała procedura przebiegła bez zarzutów dzięki naszej znajomości obowiązujących przepisów, norm i wszelkich procedur.

  Sprowadzanie aut ze Szwajcarii na zamówienie to nasza specjalność – wystarczy wybrać model, który Państwa interesuje, zawrzeć z nami umowę, a my zajmiemy się całą resztą. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty usług importowych – w przypadku dodatkowych pytań, nasz doradca służy fachową pomocą.

  Import aut ze Szwajcarii – jak sprowadzić auto ze Szwajcarii?

  Sprowadzanie samochodu ze Szwajcarii rozpoczyna zwykle wykonanie przeglądu ofert samochodów używanych na szwajcarskich stronach internetowych z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Niekiedy takie poszukiwania auta wybranego modelu w dobrym stanie zajmują wiele czasu. Kiedy już uda się znaleźć najkorzystniejsze oferty, należy dokonać rzetelnej weryfikacji przy pomocy odpowiednich metod i narzędzi. Dzięki temu można ocenić, które z wybranych aut do importu są w dobrym stanie technicznym, dzięki czemu będą służyły przez długie lata. Jeśli nie są Państwo zaznajomieni z procedurami oraz organizacją transportu importowanych samochodów, warto pozostawić to w rękach specjalistów. Firma Dada Auto ma wieloletnie doświadczenie w sprowadzaniu aut ze Szwajcarii na zamówienie, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że coś pójdzie nie po naszej myśli.

  Samochody używane ze Szwajcarii

  Jednymi z najbardziej pożądanych pojazdów z importu są auta ze Szwajcarii. Główną przyczyną jest to, że są zadbane technicznie, podobnie jak samochody z Niemiec. Jednak warto podkreślić, że nie każdy sprzedawany w Szwajcarii samochód stanowi dobrą okazję. Samodzielne sprowadzanie auta ze Szwajcarii może okazać się znacznie trudniejsze, niż się wydaje.

  Decydując się na samodzielne sprowadzanie auta ze Szwajcarii, trzeba liczyć się z kosztami przejazdu, koniecznością weryfikacji stanu auta oraz kosztami jego ściągnięcia do Polski. Jeśli potrzebują Państwo kogoś z doświadczeniem, kto dopełni wszystkich formalności i procedur za Was, zapraszamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem Dada Auto – oszczędzicie czas i energię, a my kompleksowo realizujemy usługi sprowadzenia samochodu ze Szwajcarii wybranego przez Państwa modelu i sprawdzimy jego stan techniczny przed importem.

  Usługi sprowadzania samochodów na zamówienie ze Szwajcarii – rejestracja i ubezpieczenie

  Firma Dada Auto zajmuje się kompleksowym  na zamówienie, w tym rejestracją wszelkiego rodzaju pojazdów obejmujących nie tylko samochody i motocykle, ale również przyczepy – zarówno zagranicznych, jak i krajowych producentów. Pomagamy w opłacaniu podatków do urzędów skarbowych, załatwiamy tłumaczenia dokumentów do importu pojazdu, z jego ubezpieczeniem oraz dokonania przeglądu stanu technicznego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty usług importowych dotyczących branży moto.

  Sprowadzenie auta ze Szwajcarii – co należy zrobić?

  Na początkowym etapie jedynym wysiłkiem z Twojej strony będzie wypełnienie formularza. Im bardziej szczegółowe informacje podasz, tym łatwiej będzie nam znaleźć dla Ciebie idealny samochód sprowadzany ze Szwajcarii. O co pytamy? Są to przede wszystkim podstawowe dane, takie jak marka, model czy typ. Oczywiście ważne będzie też podanie lat produkcji, które Ciebie interesują, przebiegu czy wyposażenia, na którym Ci szczególnie zależy. Oczywiście istotną informacją będzie również budżet, którym dysponujesz. Gdy wyślesz nam formularz, my przygotujemy dla Ciebie propozycje aut sprowadzanych ze Szwajcarii, a Ty wybierzesz taką, która będzie optymalna. Następnie wystarczy podpisać umowę i zrealizować transakcję. Z nami zakup pojazdu będzie prosty i przyjemny.

  Czy warto sprowadzać samochody ze Szwajcarii?
  Samochody ze Szwajcarii są zazwyczaj bardzo dobrze utrzymane i w bardzo dobrym stanie technicznym. Ponadto, sprowadzenie samochodu ze Szwajcarii może być bardziej opłacalne niż kupno samochodu w Polsce.
  Czy istnieje możliwość dostarczenia samochodu ze Szwajcarii pod wskazany adres?
  Tak, istnieje taka możliwość, ale może to wydłużyć czas realizacji zamówienia. Taką usługę wyceniamy też indywidualnie.
  Czy można uzyskać pomoc w rejestracji i ubezpieczeniu samochodu sprowadzonego ze Szwajcarii?

  Tak, zdecydowanie możemy pomóc w procesie rejestracji i ubezpieczenia samochodu sprowadzonego ze Szwajcarii. Nasi specjaliści zawsze służą fachowym doradztwem oraz pomogą w dopełnieniu formalności.

  Jakie dokumenty są potrzebne do sprowadzenia samochodu ze Szwajcarii?
  Do sprowadzenia samochodu ze Szwajcarii potrzebne są m.in. dowód rejestracyjny, certyfikat homologacji, faktura VAT oraz dokumenty celne. Możemy pomóc w załatwieniu niezbędnych formalności.

  Skontaktuj się z nami

  lub odwiedź nas

  Korfantego 3B, 47-133 Jemielnica

  B. Chrobrego 2, 47-100 Strzelce Opolskie