Auta z USA- Sprowadzanie samochodów z USA

Sprawdzone samochody używane z USA

 

Jak sprowadzić auto z USA? Najbezpieczniej, najtaniej i najszybciej zrobimy to za Ciebie.

 

Znajdziemy najlepszy samochód, zadbamy o transport i wszystkie dokumenty i formalności

h

Wypełnij formularz

l

Podpisz umowę na import samochodu

Wybór samochodu z doradcą

Spośród przesłanych lub przesłanie swoich propozycji

Weryfikacja samochodu

Pod względem technicznym i wizualnym

Transport samochodu do kraju

i

Przygotowanie dokumentów

Odbiór Twojego wymarzonego samochodu!

Import samochodów z USA na zamówienie

Bez wychodzenia z domu

Bez straty czasu na przeglądanie ofert

Bez zbędnego jeżdżenia

Z profesjonalną weryfikacją samochodu przed zakupem

Auta z USA- sprawdzenie samochodu przed zakupem

\

Przed zakupem dokładnie weryfikujemy każdy samochód z USA

\

Sprawdzamy auta z USA pod względem technicznym, jak i wizualnym

\

Określamy stan samochodu z USA oraz jego bezwypadkowość

\

Decyzję podejmujesz razem z nami, dzięki czemu masz pewność zakupu

Czy warto kupić auto używane z USA? Tak, jesteśmy pewni, że nasz sposób weryfikacji i zakupu jest najlepszy!

Samochody z USA na zamówienie – Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

  Dane dotyczące samochodu

  Sprowadzanie samochodów z USA

  Ojczyzna motoryzacji, kraj pełen miłośników czterech kółek, jeden ze światowych hegemonów w produkcji samochodów – mowa oczywiście o Stanach Zjednoczonych. To za wielką wodą zaczęła się historia aut i do dziś amerykańskie koncerny wyznaczają wiele trendów w produkcji oraz wyposażeniu pojazdów. Nic więc dziwnego, że sporo Polaków żywo rozważa import aut z USA. Zdarza się zresztą, że modele samochodów na rynek europejski nieco różnią się od tych, z jakich mogą korzystać Amerykanie. Tym samym kupno za oceanem to czasem jedyna szansa, aby zdobyć pojazd w konkretnym standardzie. Jeśli interesuje Cię sprowadzanie samochodów ze Stanów, ale nie wiesz, jak się za to zabrać lub po prostu chcesz zlecić to profesjonalistom, znalazłeś się w idealnym miejscu. W Dada Auto kompleksowo zajmiemy się za Ciebie znalezieniem i przetransportowaniem pojazdu. Twój wkład w sprawę? Wystarczy przekazać nam wytyczne, a my szybko doprowadzimy transakcję do szczęśliwego finału i zajmiemy się sprowadzaniem aut z USA, które Państwa interesują.

  Jak wygląda współpraca dot. sprowadzania auta z USA?

  Sprowadzanie aut z USA zaczyna się od telefonu lub wypełnienia formularza kontaktowego. Na tej podstawie określamy potrzeby klientów w zakresie modelu samochodu, jego wyposażenia, czy też stanu technicznego. Ustalamy również, jaki jest budżet na zakup pojazdu. Po wszystkim przystępujemy do przeczesania dostępnych na rynku ofert. Dzięki dużemu doświadczeniu w imporcie aut z USA jesteśmy w stanie szybko odrzucić podejrzane ogłoszenia lub sprzedawców o wątpliwej rzetelności. Jedynie najciekawsze auta prezentujemy kupującym. Po “zielonym świetle” w sprawie zakupu przystępujemy do działania, a więc zabieramy się za bardziej szczegółową kontrolę pojazdu, a następnie jego import auta, jeśli oględziny wypadną prawidłowo. Tak zaplanowane sprowadzanie samochodów ze Stanów docenią zarówno indywidualni klienci, jak i nasi partnerzy biznesowi. Przy minimum wysiłku oraz nerwów uzyskasz maksimum korzyści, kupując pojazd o dobrych parametrach technicznych, a zarazem w atrakcyjnej cenie.

  Sprowadzanie aut z USA – unikniesz biurokracji i wielu zagrożeń

  Import aut z USA stanowi szeroki temat, dlatego szybkie przeprowadzenie operacji wcale nie jest takie łatwe. Jako kupujący musisz mieć specjalistyczną wiedzę. Chodzi o m.in. dopełnienie biurokratycznych wymagań, a tych często bywa sporo, co stanowi kolejny powód, aby sprowadzanie samochodów ze Stanów zlecić ekspertom. W Dada Auto dochowujemy wszelkich, niezbędnych procedur. Pojazd zawsze posiada dokumentację potrzebną do opuszczenia kraju, a następnie legalnego zarejestrowania go w Polsce. Nasi klienci nie muszą martwić się, że z powodu nieznajomości przepisów poniosą dodatkowe koszty. Wręcz przeciwne mają pewność co do prawidłowości procedury importowej. Jeśli zależy Ci, aby bez stresu sprowadzić auto zza oceanu, unikając przy tym zagrożeń i problemów, zachęcamy do kontaktu. Podczas rozmowy eksperci chętnie wyjaśnią szczegóły współpracy, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Przekonaj się, jak wygodne może być sprowadzanie aut z USA przy wsparciu profesjonalistów.

  Pomagamy nie tylko w imporcie samochodu z USA

  Naszą dewizą jest najwyższej jakości obsługa klienta, dlatego posiadamy dużą ofertę usług. Na tej liście znajduje się wspomniany już import aut z USA, ale możesz również na nas liczyć, gdy potrzebujesz pomocy w rejestracji samochodu. Sprawnie poruszamy się po zawiłych polskich przepisach. Wiemy, jakich dokumentów potrzebujesz jako właściciel, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na zarejestrowanie pojazdu. Dzięki temu do minimum zredukujesz liczbę wizyt w wydziale komunikacji. Poza tym w Dada Auto znajdziesz spory wybór atrakcyjnych ubezpieczeń dla Twojego samochodu. Dodatkowo warto zgłosić się do nas, gdy planujesz sprzedaż czterech kółek. Do każdej transakcji podchodzimy bardzo rzetelnie. Uczciwie przedstawiamy warunki współpracy, starając się dopasować do potrzeb klienta. Zaufały nam tysiące osób. Partnerzy indywidualni oraz biznesowi przekonali się już, że warto zlecić nam sprowadzanie samochodów ze Stanów lub inne usługi związane z rejestracją pojazdu.

  Zalety sprowadzania samochodów ze Stanów przez Dada Auto

  Import pojazdów z zagranicy dla osób, które nie mają doświadczenia i rozeznania w tej dziedzinie, może być nie tylko czasochłonny, ale przysporzyć licznych nerwów i wymagać poznania zagranicznego rynku motoryzacyjnego. Dlatego firma Dada Auto oferuje swoim klientom sprowadzanie samochodów ze Stanów przez doświadczonych specjalistów, co wiąże się z licznymi zaletami. To chociażby oszczędność Państwa czasu, który można przeznaczyć na inne czynności. Kolejnym atutem jest również to, że pośrednik zajmujący się importem aut z USA zna tamtejszy rynek, dlatego wybierze pojazd spełniający Państwa oczekiwania i dokona wnikliwej oceny stanu technicznego przed zakupem, a także dopełni wszelkich formalności związanych ze ściągnięciem samochodu. Nie będą Państwo musieli rozeznawać się w obowiązujących przepisach. Dzięki temu sprowadzanie aut z USA jest niezwykle proste i bezstresowe, gdyż wszystkim zajmują się specjaliści. Pozwala to nie tylko na zakup używanego pojazdu w dobrym stanie technicznym, ale również na wzięcie leasingu. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm, które planują zakup samochodów służbowych dla pracowników.

  Czy sprowadzanie auta z USA jest opłacalne?
  Sprowadzenie pojazdów z USA jest opłacalne z uwagi na fakt, iż auta są zazwyczaj bogato wyposażone, a ich ceny są średnio niższe o około 30-50% w porównaniu do cen w Polsce.

  Skontaktuj się z nami

  lub odwiedź nas

  Korfantego 3B, 47-133 Jemielnica

  B. Chrobrego 2, 47-100 Strzelce Opolskie