Strony z autami z niemiec

W internecie można znaleźć dosłownie wszystko, nic dziwnego zatem, że szukamy tam ofert na nasze przyszłe samochody. Oczywistym jest, że zależy nam na jakości i dobrym stanie naszych nowych aut, dlatego też trzeba zadać sobie pytanie – jak znaleźć dobrą ofertę, na samochody z Niemiec?
Największym zainteresowaniem cieszą się strony, na których możemy znaleźć oferty prywatne, jak i od znanych dealerów. Patrząc na ogrom ogłoszeń znajdujących się w sieci, chcieliśmy stworzyć ranking 5 najlepszych stron, które warto odwiedzić, jeśli interesują cię auta niemieckiego producenta.

5 najlepszych stron oferujących samochody z Niemiec.

Rynek samochodowy, został przeanalizowany przez nas na podstawie różnorodności ofert i cen jakie możemy znaleźć, na poszczególne modele samochodów. To na co również zwracaliśmy uwagę, to zadowolenie klientów oraz liczba pozostawionych opinii pod aukcjami. Dzięki temu udało się nam wybrać 5 najlepszych stron internetowych, na które warto zajrzeć jeśli planujesz kupić auto przez internet.

Najlepsze serwisy z ogłoszeniami sprzedaży aut z niemiec to:

  • autoscout24.de
  • mobile.de
  • webauto.de
  • auto.de
  • automartk.de
  • autoscout24.de

autoscout24.de

Jednym z ogromnych plusów tej strony jest polskie tłumaczenie, które ułatwi nam poruszanie się po niej bez znajomości języka niemieckiego. Portal może pochwalić się sporym doświadczeniem, bo na rynku znajduje się już ponad 15 lat. Obecnie oferuje ponad 2,5 miliona ofert samochodowych. Dlatego zdecydowaliśmy, że autoscout24 zasługuje na pierwsze miejsce w rankingu. Co więcej, dzięki aplikacji na telefon, możesz przeglądać łatwiej i szybciej samochody na swoim smartfonie. Ponadto oferty samochodowe, które wzbudzą u nas zainteresowanie możemy dodać do specjalnej ulubionej listy.
Jeśli my, zdecydowaliśmy się na sprzedaż auta, możemy umieścić tam swoje ogłoszenie. Na stronie znajdziemy również porady jak to auto sprzedać.

mobile.de

Ta strona również jest tłumaczona na język polski. Serwis ma około 1.5 miliona pojazdów. Można znaleźć tu, nie tylko samochody osobowe, ale też pojazdy większego kalibru. Widać też, że mobile.de zadbało o przejrzystość, co sprawia, że łatwo się z niej korzysta, nawet na smartfonach. By sprzedawać auta na mobile, musisz wypełnić krótki formularz.

auto.de

Następnym godnym polecenia serwisem jest auto.de. Strona informuje, że nie tylko pomaga w wyborze samochodu, jak i w samej transakcji.
Samo pośrednictwo pomiędzy sprzedającym, a kupującym pomaga nam się czuć bezpieczniej w całym procesie zakupu auta, sprawia, że proces staje się wygodniejszy. Sama strona ma pozytywne opinie, a klienci chwalą zaangażowanie pracowników na portalu.

webauto.de

Wyszukiwarka na tej stronie jest mniej rozbudowana niż na poprzednich dwóch, ale bez problemu możesz znaleźć dobre oferty samochodowe. Portal pokazuje głównie marki, które cieszą się największym zainteresowaniem. Strona oferuje wyszukiwanie również sprzedającego. Ta opcja przydaje się, jeśli został wam polecany konkretny sprzedawca z giełd i z nim chcielibyście nawiązać współpracę.

To właśnie 5 stron, które sprostały naszym oczekiwaniom. Oprócz nich, możemy polecić jeszcze kilka, na podobnym poziomie: hey.car, kalaydo, luxauto, mark.de, motoso, pkt.de, quoka, romoto i ebay-kleinanzeigen.

Od lat niemieckie samochody cieszą się popularnością na polskim rynku. Teraz, dzięki tym stronom internetowym, możemy łatwiej i wygodniej sprawdzić ceny aut które nas interesują. Jednak nie jest to jedyny sposób, dzięki któremy możemy znaleźć ciekawe oferty na samochody z zagranicy.

Jak możemy znaleźć prywatne ogłoszenia na samochody z niemiec?

Bardziej wiarygodne wydaje się jednak sprawdzenie samochodu, przed zakupem. Zatem jeśli macie taką możliwość i przebywacie w niemczech polecamy rozejrzeć się za prywatnymi ofertami samochodowymi.

Jednym ze sposobów jest po prostu rozejrzeć się po okolicy. Często osoby prywatne zostawiają na samochodach napis “zu verkaufen” z informacją jak się z nimi skontaktować. W takim wypadku, nie tylko wiemy jak wygląda auto i w jakim stanie jest sprzedawane, ale możemy też nawiązać kontakt ze sprzedającym, co sprawia, że cały proces staje się mniej robotyczny. Może udać się nam nawet wytargować lepszą cenę.

Drugim sposobem, na prywatne ogłoszenia samochodwe, jest komis. Niemcy, często zostawiają swoje samochody w komisach na dalszą sprzedaż lub zostawiają je tam w rozliczeniu. Dlatego warto rozglądać się za ofertami handlarzy.

Szukanie idealnej oferty samochodowej wymaga od nas niestety czasu. Jednak możliwości, które oferuje nam internet oraz ilość komisów i ofert prywatnych, jest na tyle duża, że bez problemu uda nam się znaleźć nasz wymarzony samochód.

Jeżeli jednak wolisz zdać się na profesjonalistów, skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony 🙂