BMW Seria 5 (G30/G31) — przewodnik importowy
BMW Seria 5 G30 (sedan) i G31 (touring) to flagowy model klasy wyższej, który od momentu premiery w 2017 roku zdobył serca kierowców na całym świecie. Elegancja, dynamika i komfort w jednym — a na niemieckim rynku wtórnym dostępny w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. Import BMW Serii 5 z Niemiec pozwala zaoszczędzić kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych w porównaniu z cenami polskimi. W tym przewodniku pokażemy, jak wybrać idealny egzemplarz.
BMW G30 sedan vs G31 touring — który wariant wybrać
G30 — sedan
Klasyczna sylwetka sedana premium. BMW Seria 5 G30 w wersji sedan to auto dla tych, którzy cenią elegancję i reprezentacyjny wygląd.
Zalety sedana:
- Niższe ceny niż touring (zwykle o 5-10% tańszy)
- Lepsza sztywność nadwozia (mniej odgłosów, lepsze prowadzenie)
- Mniejsza masa (o ok. 70 kg lżejszy niż touring)
- Lepsze proporcje wizualne
Wady sedana:
- Ograniczona przestrzeń bagażowa (530 l vs 570 l w touring)
- Mniejsza praktyczność przy transporcie większych przedmiotów
- Mniejsza popularność w Polsce (Polacy kochają kombi)
G31 — touring (kombi)
BMW Seria 5 Touring to „gentleman's express" — szybki, komfortowy i praktyczny. Na niemieckim rynku touring jest niezwykle popularny, co przekłada się na ogromną podaż.
Zalety touringa:
- Większy bagażnik (570 l, do 1700 l po złożeniu tylnej kanapy)
- Elektryczna klapa bagażnika z funkcją kick-to-open
- Większa wartość rezydualna w Polsce (kombi jest bardziej poszukiwane)
- Praktyczność na co dzień i na wakacje
Wady touringa:
- Droższy niż sedan (5-10% wyższe ceny)
- Cięższy (wpływa na dynamikę i spalanie)
- Zawieszenie pneumatyczne bardziej obciążone (jeśli zamontowane)
Który wybrać do importu?
| Kryterium | G30 sedan | G31 touring |
|---|---|---|
| Cena zakupu | Niższa | Wyższa |
| Wartość rezydualna w PL | Niższa | Wyższa |
| Praktyczność | Umiarkowana | Wysoka |
| Dostępność w DE | Duża | Bardzo duża |
| Popularność w PL | Średnia | Wysoka |
Rekomendacja: Jeśli planujesz odsprzedaż za kilka lat, touring (G31) zachowa wartość lepiej. Jeśli auto jest dla Ciebie i cenisz dynamikę — sedan (G30) jest lżejszy i nieco tańszy w zakupie.
Silniki: 520d, 530d, 530i, 540i — charakterystyka i trwałość
BMW Seria 5 G30/G31 oferuje szeroką gamę silników. Poniżej przegląd najważniejszych wersji z perspektywy importu.
Silniki diesla
| Silnik | Oznaczenie | Pojemność | Moc | Moment | Spalanie | Akcyza |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 520d | B47D20 | 1995 cm³ | 190 KM | 400 Nm | 4.5-6.0 l/100km | 3,1% |
| 525d | B47D20 | 1995 cm³ | 231 KM | 450 Nm | 4.8-6.5 l/100km | 3,1% |
| 530d | B57D30 | 2993 cm³ | 265 KM | 620 Nm | 5.5-7.5 l/100km | 18,6% |
| 540d xDrive | B57D30S0 | 2993 cm³ | 320 KM | 680 Nm | 6.0-8.0 l/100km | 18,6% |
| M550d xDrive | B57D30T0 | 2993 cm³ | 400 KM | 760 Nm | 6.5-8.5 l/100km | 18,6% |
Silniki benzynowe
| Silnik | Oznaczenie | Pojemność | Moc | Moment | Spalanie | Akcyza |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 520i | B48B20 | 1998 cm³ | 184 KM | 290 Nm | 6.5-8.5 l/100km | 3,1% |
| 530i | B48B20 | 1998 cm³ | 252 KM | 350 Nm | 6.5-9.0 l/100km | 3,1% |
| 540i | B58B30 | 2998 cm³ | 340 KM | 450 Nm | 7.5-10.0 l/100km | 18,6% |
| M550i xDrive | N63B44T3 | 4395 cm³ | 530 KM | 750 Nm | 9.0-13.0 l/100km | 18,6% |
Który silnik wybrać?
Najlepsza opcja importowa (diesel): 520d — pojemność 1995 cm³ oznacza akcyzę tylko 3,1%. Silnik B47 jest trwały, oszczędny i zapewnia wystarczającą dynamikę dla auta ważącego 1,6 tony. To zdecydowanie najpopularniejszy wariant w imporcie.
Najlepsza opcja importowa (benzyna): 530i — pojemność 1998 cm³ = akcyza 3,1%, a moc 252 KM zapewnia sportowe wrażenia. Silnik B48 jest dobrze znany z BMW Serii 3 i cieszy się opinią trwałego.
Uwaga na silniki 3.0: 530d, 540i i M550i mają pojemność powyżej 2000 cm³, co oznacza akcyzę 18,6%. Przy wartości auta 120 000 zł, akcyza wyniesie ponad 22 000 zł zamiast ~3 700 zł. To może zjeść całą oszczędność z importu.
Trwałość silników
| Silnik | Trwałość | Typowe problemy |
|---|---|---|
| B47D20 (520d) | Bardzo dobra | Turbosprężarka przy dużych przebiegach (200 000+ km) |
| B57D30 (530d) | Doskonała | Mało znanych problemów, bardzo trwała konstrukcja |
| B48B20 (530i) | Bardzo dobra | Cewki zapłonowe, uszczelka pokrywy zaworów |
| B58B30 (540i) | Doskonała | Uważany za jedną z najlepszych „szóstek" BMW |
Typowe problemy: uszczelki, turbo, wyposażenie dodatkowe
1. Wyciek oleju z uszczelek
Klasyczny problem BMW — uszczelki pokrywy zaworów i miski olejowej mogą przeciekać, szczególnie po 100 000 km.
- Objawy: zapach palonego oleju, zacieki na silniku
- Koszt naprawy: 1 000 – 2 500 zł
- Jak sprawdzić: oględziny komory silnika z latarką, szczególnie wokół pokrywy zaworów
2. Turbosprężarka (silniki B47 — 520d)
Niektóre egzemplarze silnika B47 z wczesnych partii produkcyjnych (2017-2018) miały problemy z turbosprężarką.
- Objawy: utrata mocy, dymienie, kontrolka silnika
- Koszt naprawy: 5 000 – 10 000 zł
- Jak sprawdzić: jazda próbna — sprawdź pełne przyspieszenie, nasłuchuj świstów
3. Zawieszenie pneumatyczne (opcja)
Wiele BMW Serii 5 ma opcjonalne zawieszenie pneumatyczne tylnej osi. To komfortowe rozwiązanie, ale droższe w naprawie niż klasyczne sprężyny.
- Objawy: auto opada na jedną stronę po postoju, nierówna jazda
- Koszt naprawy: 3 000 – 6 000 zł (poduszka pneumatyczna + kompresor)
- Jak sprawdzić: po postoju nocnym sprawdź, czy auto stoi równo
4. Skrzynia ZF 8HP
Automatyczna skrzynia ZF 8HP to jedna z najlepszych automatów na rynku. Jednak wymaga regularnej wymiany oleju (co 60 000-80 000 km).
- Objawy zaniedbania: szarpanie przy zmianach biegów, opóźnione przełączenia
- Koszt wymiany oleju: 1 200 – 2 000 zł (olej + filtr + adaptacja)
- Jak sprawdzić: jazda próbna — zwróć uwagę na płynność zmian biegów, szczególnie 2→3 i 3→4
5. System iDrive i elektronika
BMW G30 ma zaawansowany system iDrive (wersja 6 lub 7), który czasami wymaga aktualizacji.
- Objawy: zawieszanie się ekranu, restart systemu, problemy z Bluetooth
- Koszt: Aktualizacja w ASO — 0-500 zł (zwykle darmowa w ramach gwarancji)
Wyposażenie i pakiety — co warto mieć, co podbija cenę
Pakiety wyposażenia warte dopłaty
| Opcja/Pakiet | Wartość na rynku wtórnym | Dlaczego warto |
|---|---|---|
| M Sport | +5 000 – 12 000 zł | Sportowy wygląd, fotele, zawieszenie |
| Driving Assistant Plus | +3 000 – 6 000 zł | Semi-autonomiczna jazda (ACC + Lane Keep) |
| Panoramadach | +2 000 – 4 000 zł | Bardzo poszukiwany w PL |
| Head-up Display | +2 000 – 3 000 zł | Komfort i bezpieczeństwo |
| Harman Kardon | +1 500 – 3 000 zł | Doskonałe nagłośnienie |
| Comfort Access | +1 000 – 2 000 zł | Bezkluczykowy dostęp |
| Skóra Vernasca/Nappa | +2 000 – 5 000 zł | Luksusowe wykończenie |
| Zawieszenie adaptacyjne | +1 500 – 3 000 zł | Regulowane tłumienie |
| xDrive (AWD) | +3 000 – 6 000 zł | Napęd na 4 koła — pożądany w PL |
Opcje, które nie dodają dużo wartości
- Night Vision — drogi w naprawie, mało użyteczny w praktyce
- Gesture Control — gadżet, nie dodaje wartości
- Display Key — drogi w wymianie, łatwy do zgubienia
- Bezprzewodowe ładowanie telefonu — standard w nowszych autach
Jak sprawdzić wyposażenie?
Każde BMW ma numer VIN, który pozwala dekodować pełną specyfikację. Użyj:
- BIMMER.work — darmowy dekoder VIN BMW
- BMW ETK — oficjalna baza danych części
- MyBMW app — historia serwisowa i wyposażenie
Realny koszt importu BMW Serii 5 z Niemiec
Przykład: BMW 520d G31 Touring (2020, 70 000 km, M Sport)
| Pozycja | Kwota |
|---|---|
| Cena w Niemczech | 115 000 zł (ok. 26 700 EUR) |
| Transport lawetą | 2 500 zł |
| Tłumaczenie przysięgłe | 200 zł |
| Akcyza (3,1% od 115 000 zł) | 3 565 zł |
| Przegląd techniczny | 162 zł |
| Rejestracja | 256 zł |
| OC (roczne) | 1 200 zł |
| RAZEM | 122 883 zł |
To samo auto w polskim ogłoszeniu: 140 000 – 150 000 zł
Oszczędność: 17 000 – 27 000 zł
Przykład: BMW 530d G30 (2019, 90 000 km)
| Pozycja | Kwota |
|---|---|
| Cena w Niemczech | 105 000 zł |
| Transport | 2 500 zł |
| Tłumaczenia | 200 zł |
| Akcyza (18,6% od 105 000 zł) | 19 530 zł |
| Przegląd + rejestracja | 418 zł |
| OC | 1 200 zł |
| RAZEM | 128 848 zł |
To samo auto w Polsce: 135 000 – 145 000 zł
Oszczędność: 6 000 – 16 000 zł — znacznie mniejsza ze względu na wysoką akcyzę.
Wniosek: Przy silnikach 3.0 (530d, 540i) oszczędność z importu jest mniejsza, ale wciąż możliwa. Jednak 520d i 530i (silniki 2.0) to zdecydowanie najlepsze opcje importowe — oszczędność sięga 15-25%.
Jak Dada Auto pomaga w imporcie BMW Serii 5
Dada Auto to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w imporcie samochodów z Niemiec i 7 innych krajów europejskich. BMW Seria 5 to jeden z najczęściej importowanych modeli — zespół Dada Auto doskonale zna specyfikę G30/G31 i wie, na co zwrócić uwagę.
Kompleksowa usługa obejmuje:
- Wyszukanie najlepszych ofert na Mobile.de i AutoScout24 oraz na aukcjach dealerskich
- Dekodowanie VIN i weryfikację pełnej specyfikacji
- Profesjonalne oględziny z odczytem komputera OBD
- Sprawdzenie historii serwisowej w BMW Connected
- Transport lawetą
- Komplet formalności: tłumaczenia, akcyza, przegląd, rejestracja
- Pomoc z ubezpieczeniem OC i AC
Szukasz BMW Serii 5 z Niemiec? Skontaktuj się z Dada Auto pod numerem 570 741 000 lub odwiedź naszą stronę importu aut premium. Jeśli interesują Cię mocniejsze wersje, przeczytaj nasz przewodnik import aut premium: BMW M, Mercedes-AMG i Audi RS. Z oceną 5.0 w Google i ponad 2000 sprowadzonymi samochodami, Dada Auto gwarantuje profesjonalną obsługę na każdym etapie importu.